تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 42756

جشنواره فیلم آمریکا flathead lakeپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم Flathead Lake آمریکا از زانیار لطفی به‌ واسطه کارگردانی فیلم «لانک» (گهواره) تولید حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تجلیل کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، لوح تقدیر پنجمین جشنواره بین المللی فیلم Flathead Lake که از ۲۰ تا ۲۲ ژانویه در مونتانا آمریکا برگزار شد به فیلم کوتاه «لانک» (گهواره) به کارگردانی زانیار لطفی اهدا شد.

«لانک» علاوه بر این موفقیت، به بخش نهایی و فینال سی و هفتمین دوره فیلم های کوتاه image in Cabestany کشور فرانسه راه یافته و در فهرست نهایی نامزدهای جایزه بخش بین الملل این جشنواره نیز قرار گرفته است.

در ساخت این فیلم که به تهیه کنندگی مشترک حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان و زانیار لطفی تولید شده است رومینا لطفی، شریف وفایی، سهیل کرمی و ژیوار لطفی به عنوان بازیگر، زانیار لطفی: کارگردان، تصویربردار و تدوینگر، بهزاد کارگری و زانیار لطفی: فیلمنامه نویسان، عرفان مهدوی: صدابردار، شاخه وان عثمانی: طراح صحنه، سامان حسین پور: دستیار تصویربردار، امین حبیبی: دستیار کارگردان، ساحل محمدی: عکاس، کامیار لطفی: مدیر تولید و کامبیز قبادی: مدیر تدارکات مشارکت داشته‌اند.

داستان این فیلم تلاش یک کودک را به تصویر درآورده است که سعی می کند مانع از بیدار شدن کودک خردسالی که در گهواره خوابیده، شود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها