تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 168347

رادیو سلامت در قالب برنامه تصویر خیال که روز جمعه هشتم بهمن ماه پخش می‌شود به تحلیل روانشناسی فیلم های اکران شده در سال‌های اخیر می پردازد.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی رادیو سلام، مرتضی میلانی، تهیه کننده برنامه تصویر خیال در این باره توضیح داد: روز جمعه هشتم بهمن ماه به تحلیل روانشناختی فیلم «بعد از تو» می‌پردازیم که ساخته فرهاد نجفی است. همچنین کارشناس برنامه درباره درگیری‌های عاطفی و تاثیرات روانشناختی آن روی مخاطب صحبت می‌کند. دکتر کبری مالمیر رواشناس در برنامه به عنوان مهمان حضور دارد.
وی ادامه داد: فیلم‌ها اغلب بازنمایی زندگی روزمره هستند که با فرازو فرودهاشان به تصویر کشیده می‌شوند تا خیال‌مان را به بازی گیرند و در پس هر سناریو که به فیلم تبدیل می‌شود لایه‌های پنهانی وجود دارد که خواسته یا ناخواسته بیننده با آن همسو و هم داستان می‌شود. رمزگشایی از بخشی از این لایه‌ها و ترسیم تصویر واقعی برای بینندگان مستلزم تحلیل فیلم‌هاست
به گفته میلانی، تهیه کننده، در برنامه رادیویی تصویر خیال لایه‌های پنهان شخصیت‌ها و ماجراها از دو منظر روانشناسی و اسطوره شناسی توسط کارشناسان برنامه تحلیل و بررسی می‌شود.
بعد از تو، فیلمی در ژانر خانوادگی-درام و رازآلود به نویسندگی و کارگردانی فرهاد نجف» و محصول سال ۱۳۹۸ سینمای ایران است. از بازیگران این فیلم می توان به مینا وحید، تیرداد کیایی، محمد مهدی حسینی، نیلوفر پارسا، بابک قادری و … اشاره کرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها