تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 116516

سینمایی در سوئیس به نام Pathé به تازگی یک سالن جدید به مجموعه اضافه کرده، به نام “اتاق خواب وی آی پی”، که به جای صندلی‌های عادی سینما، به طور کامل با تخت خواب‌های دو نفره چیدمان شده است.

به گزارش سینماسینما ،تجربه‌ی تماشای فیلم در این سینما، درست مثل این است که در خانه‌ی خودتان فیلم ببینید. اتاق خواب وی آی پی، ۱۱ تخت خواب دارد، که تکیه گاه و محل قرارگیری سر در آنها قابل تنظیم است، همچنین تشک‌های بسیار نرم، دو عدد بالش و حتی دو میز پاتختی برای اینکه بتوانید نوشیدنی‌های رایگان یا ظرف پاپ‌کورن‌تان را روی آن بگذارید. هزینه‌ی هر جایگاه وی آی پی، چیزی در حدود ۵/۴۸ دلار است، که این فقط برای یک تخت دو نفره نیست، بلکه شامل انواع نوشیدنی و اسنک‌ها هم می‌شود و دیگر لازم نیست برای خریدن هر کدام کلی در صف معطل بشوید.

هر مشتری دمپایی‌های راحتی خودش را تحویل می‌گیرد که باعث راحتی هر چه بیشتر او در این تجربه‌ی جذاب می‌شود. اگر نگران استانداردهای بهداشتی هستید، وِنانزیو دی باکو، مدیرعامل مجموعه به شما اطمینان خاطر می‌دهد، که همه‌ی این وسایل، قبل از شروع سانس بعدی نمایش فیلم، تعویض و شسته می‌شوند. او می‌گوید: «جنبه‌های بهداشتی موضوع برای ما بسیار مهم هستند. ما مراقب همه چیز هستیم، شما فقط باید به آرامش خودتان فکر کنید و اینکه سعی کنید در طول فیلم بیدار بمانید!»

سایر اتاق های وی آی پی شامل پرده نمایش و کاناپه‌های دو نفره هستند و همچنین سالن‌های کودکان، با کیسه‌های پفکی، حوضچه‌های توپ و رمپ (سطح شیب دار) به جای پله تجهیز شده‌اند.

 

سینا پرس

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها