تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 37398

دنیا فنی زادهجمشید مشایخی، هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون، درگذشت دختر پرویز فنی‌زاده از همکاران قدیمی‌اش را به هنرمندان و خانواده آن هنرمند تسلیت گفت.

به گزارش سینماسینما، جمشید مشایخی ضمن ابراز تاسف و تاثر از درگذشت دنیا فنی‌زاده عروسک گردان کلاه قرمزی گفت: «از شنیدن این خبر به شدت متاثر شدم و باورم نمی‌شود این دختر هنرمند این‌قدر زود از دنیا برود.»

مشایخی در ادامه افزود: «با اینکه من و مرحوم فنی‌زاده همکاری‌های زیادی با هم داشتیم اما در این سال‌ها متاسفانه معاشرت ما با خانواده ایشان کمتر بود. ولی حدود دو سه سال پیش اگر اشتباه نکنم نزدیک سالگرد فوت مرحوم فنی‌‌زاده به منزل همسر ایشان رفتیم و اتفاقا در آن دیدار دخترشان دنیا فنی‌زاده هم حضور داشت. بعد از اینکه پرویز فنی‌زاده از دنیا رفت ما چندین سال به خاطر زنده نگه داشتن خاطره این هنرمند بزرگ در تالار رودکی مراسمی برگزار می‌کردیم و حالا باورم نمی‌شود باید در سوگ دختر جوان این هنرمند فقید بنشینیم.»

جمشید مشایخی همچنین اظهار داشت: «پرویز فنی زاده هنرمند بزرگی بود و دخترش نیز مثل او در عالم هنر تبدیل به چهره‌ای دوست داشتنی و محبوب شد که حالا با مرگش خیلی‌ها را در غم و اندوه فرو برده است. ای کاش از این رفتن‌های زودهنگام درس بگیریم که دنیا با هیچ کس شوخی ندارد و تا زنده هستیم باید قدر یکدیگر را بدانیم.»

این هنرمند پیشکسوت ادامه داد: «من و مرحوم فنی زاده در چندین تئاتر با هم همکاری داشتیم و سریال «سلطان صاحبقران» هم جزو تجربه‌های بسیار به یادماندنی ما بود. من مرحوم فنی زاده را بسیار دوست داشتم و ارادت زیادی به خانواده او نیز داشتم اما حالا باید با تاسف زیاد درگذشت دختر جوان این خانواده را تسلیت بگویم.»

مشایخی در پایان تصریح کرد: «درگذشت دختر جوان هنرمند ارزشمند مرحوم فنی زاده را به همه هنرمندان، خانواده ایشان و علی‌الخصوص مادر گرامی‌شان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برایشان آرزوی صبر می‌کنم.»

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها