تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 55769

حبیب ایل بیگی ۱در پی اظهارنظر چندی پیش محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی مبنی بر امکان بازبینی مجدد تعدادی از فیلم‌های بدون پروانه نمایش و مشکل‌دار، کمیته ویژه‌ای جهت این امر تشکیل شد.

به گزارش سینماسینما، حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی اظهار کرد: محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی چندی قبل درباره بازبینی مجدد تعدادی از فیلم‌های بدون پروانه نمایش و مشکل‌دار صحبت کرد که در پی این موضوع و دستور او به معاونت نظارت و ارزشیابی مبنی بر تشکیل کمیته‌ای با حضور سینماگران و صاحب‌نظران فرهنگی، این کمیته تشکیل شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: این کمیته در حال بررسی فیلم‌های مختلف است تا بتوانیم به مرور فیلم‌هایی را که مشکل داشتند بازبینی و راهکاری برای رفع مشکلشان پیدا کنیم و فکر می‌کنم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم درباره فیلم‌هایی که توسط این کمیته بازبینی شده است و گفتگوهایی که حتما با خود دست‌اندرکاران فیلم‌ها خواهد شد، گزارش کاملی بدهیم و جزییات را اعلام کنیم.

ایل‌بیگی در پایان اظهار کرد: از آنجایی که این فیلم‌ها محصول فرهنگی- هنری هستند و باید شرایط عرضه چنین محصولاتی فراهم شود، تلاش این کمیته هم این است که راه‌حلی را برای رفع مشکلات فیلم‌ها پیدا کند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها