تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 4428

پشت صحنه فیلم نسیمفیلم سینمایی نسیم آخرین ساخته پرویز شهبازی بعد از دربند با اتمام تدوین توسط علیرضا علویان وارد مرحله صداگذاری شد و قرار است بخش فنی میکس صدا و صدای دالبی و اصلاح رنگ آن در شهر ورشو در لهستان انجام شود.

اما آخرین خبر از این فیلمبه نقل از مسعود ردایی تهیه کننده نسیم از این قرار است که نام فیلم تغییر خواهد کرد و با نامی جدید در جشنواره سی و چهارم فجر حضور خواهد داشت.پیش بینی می شود فیلم جدید شهبازی مورد توجه و اقبال سینماگران و منتقدان واقع شود.
نسیم چهارمین ساخته پرویز شهبازی محصول مشترک ایران و لهستان به تهیه کنندگی مسعود ردایی است و داستان دختر و پسر جوانی را روایت میکند که در تهران گردی های خود دچار مشکل می شوند و … ساعد سهیلی ،آذرخش فراهانی ،آزاده نامداری و ساغر قناعت از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

آزاده نامداری+فیلم نسیم
فهرست عوامل اصلی این پرو‍‍ژه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پرویز شهبازی، مدیرفیلمبرداری: هومن بهمنش، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، طراحی صحنه و لباس: کیوان مقدم، طراحی گریم: محمد قومی، مدیر تولید: مجید گودرزی، مدیر برنامه‌ریزی: نوید میهن دوست، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی. منشی صحنه: غزل رشیدی، تهیه‌کننده: مسعود ردایی.

فیلم نسیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. فاطمه دماوندي
    ۳۰, تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق٫ظ

    زنده باد آقای یحیوی عزیز عاشقتم
    اگه همه ما به دور از ریا وتزویر سعی کنیم فقط وفقط خودمون باشیم ورسانه رسانه صداقت میشه و استارت امید به برنده شدن این رسانه هم زده میشه

نظر شما


آخرین ها