تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148225

تصویربرداری سریال کمدی «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد که این روزها از شبکه سه سیما راهی آنتن می‌شود، به پایان رسید.

به گزارش سینماسینما، در حالی که پخش نخستین قسمت‌های «باخانمان» در شبکه سوم سیما همچنان ادامه دارد، سازندگان این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نویسندگی امیر برادران و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی کار تصویربرداری را به پایان رساندند. آخرین بخش‌های باقی‌مانده سریال در لوکیشن زندان و با حضور یکی از بازیگران اصلی، اوایل هفته جاری در تهران تصویربرداری شد.

تصویربرداری این سریال تابستان امسال و بنا بر اعلام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شمال تهران آغاز شده بود که به موقع به آنتن پخش رسید. تاکنون هفت قسمت از این سریال روی آنتن رفته است.

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیرحسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه‌روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و … (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و (با هنرمندی) افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و (با حضور افتخاری) بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال هستند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها