تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۸:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141365

تصویربرداری سریال محرمی «نجلا» همزمان با روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی متوقف شده و بعد از ایام سوگواری دوباره از سر گرفته می‌شود.

به گزارش سینماسینما سعید سعدی تهیه کننده سریال «نجلا» که برای پخش در ایام اربعین از شبکه سه سیما آماده می‌شود درباره این سریال گفت: در حال حاضر برای ایام تاسوعا و عاشورا تصویربرداری سریال «نجلا» متوقف شده است و بعد از این ایام دوباره ضبط و تصویربرداری در شهرک دفاع مقدس از سر گرفته خواهد شد.

وی درباره بازیگرانی که این روزها جلوی دوربین هستند گفت: دیگر بازیگر جدیدی به سریال اضافه نخواهد شد و بخشی از بازیگران اصلی جلوی دوربین هستند.

سعدی همچنین درباره ادامه تصویربرداری نیز گفت: طی ۱۰ روز آینده عوامل به جنوب کشور می‌روند و تصویربرداری را در آنجا ادامه می‌دهند.

سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام اربعین حسینی از شبکه سه سیما آماده می‌شود.

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها