تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18966

شبکه یکعلیرضا برازش در احکامی جداگانه قائم مقام مدیرشبکه یک سیما و مدیرگروه معارف اسلامی را منصوب کرد.

 به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مدیر شبکه یک در حکمی »کامبیز اخوان صفا» را به عنوان قائم مقام شبکه منصوب کرد. در  این حکم بر ایجاد ارتباط مناسب با بخش های برون شبکه ای در جهت پیشبرد اهداف شبکه ملی و شناسایی و پشتیبانی از ایده های نو در بهره گیری حداکثری از ظرفیت رسانه های مکمل و فضای مجازی با همکاری سایر مدیران و کارشناسان تاکید شده است.

علیرضا برازش همچنین در این حکم کامبیز اخوان صفا را با حفظ سمت، بعنوان سرپرست تامین برنامه شبکه یک منصوب و از تلاش های »محسن همتی نژاد» در دوره مدیریت تامین برنامه قدردانی کرد.

مدیر شبکه یک در حکم دیگری حجت الاسلام والمسلمین »حسین رحیم زاده خراسانی» را به سمت مدیر گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما منصوب و از تلاش ها و خدمات حجت الاسلام والمسلمین رضا جعفری در دوران تصدی مدیریت این گروه قدردانی کرد. در این حکم بر بهره گیری از همکاری و همراهی اندیشمندان و هنرمندان دین آگاه و بهره جویی از میراث عظیم قرآن، حدیث و سیره پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم اجمعین در گسترش فرهنگ ناب اسلامی و تحقق اهداف رسانه ملی تاکید شده است.

گفتنی است چهارشنبه دوم تیر ماه نیز با حکم مرتضی میرباقری معاون محترم سیما، امیرحسین آشتیانی پور به سمت مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما منصوب شد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها