تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 133901

احمد رضا درویش در گفتگویی ضمن اشاره به اینکه ظرفیت جدید و خوبی برای نمایش و اکران فیلم‌ها به صورت آنلاین فراهم شده است، گفت: به نظرم فیلمسازان به این زودی درباره اکران فیلم خود در «سینمای آنلاین» ورود نمی‌کنند زیرا باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای فیلم «خروج» می‌افتد.

به گزارش سینماسینما، او افزود: اما در صحبت‌هایی که با تهیه‌کننده فیلم داشتم چندان راغب به اکران فیلم در شبکه نمایش خانگی داخلی نیست. فیلم «رستاخیز» فیلم جهانی است و به زبان‌های زنده دنیا دوبله شده است و برای همین تا آنجایی که خبر دارم تهیه‌کننده فیلم بیشتر دنبال اکران فیلم در VODهای جهانی مانند آمازون، نتفلیکس و یوتیوب است.

وی در ادامه اشاره کرد که البته شاید در ایام محرم و صَفَر طرح مناسبی برای اکران فیلم در سینماها وجود داشته باشد تا فیلم «رستاخیز» بتواند در سینماهای ایران اکران شود.

درویش با توجه به وضعیت وخیمی که برای سینماهای کشور به دلیل شیوع کرونا ایجاد شده است از مسئولین فرهنگی کشور خواست تا به وضعیت سینماگران اعم از بازیگر و سینمادار و… رسیدگی کنند. سینماهای کشور به دلیل آنکه مخاطبینش باید در فضای تجمعی باشند از اولین مراکزی بود که تعطیل شد و از آخرین مراکزی خواهد بود که باز می‌شود و بنابراین ضرر زیادی را متحمل می‌شوند.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها