تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 96697

تهمینه میلانی از مسئول گالری ایوان وسایر اشخاص مسبب حواشی های اخیر رسما شکایت کرد.

به گزارش سینماسینما ،تهمینه میلانی کارگردان مطرح  سینمای ایران از اخلال گران نمایشگاه نقاشی خود و مدیر نمایشگاه ایوان بدلیل تعطیلی غیر قانونی نما یشگاه شکایت کرد .
درپی برهم زدن نمایشگاه از طرف عده ایی که خود را دانشجوی هنر می نامیدند ، شکایتی از طرف کارگردان فیلم « دو زن » ، در دادسرای عمومی انقلاب مطرح شد .
این تعدی به بهانه این که تهمینه میلانی کارگردان است و حق برگزاری نمایشگاه نقاشی را ندارد آغاز و به تعطیل شدن غیر قانونی نمایشگاه از طرف مدیر نمایشگاه منجر شد .
در پی‌ آمد این عمل ، صدهانفر که به قصد بازدید از آثار هنرمند مورد علاقه ی خود ،از نقاط دور و نزدیک به تهران آمده بودند پشت درب های بسته ماندند.
وکیل خانم تهمینه میلانی ضمن تایید ثبت شکایت علیه مسئول گالری اعلام کرد که از کلیه افرادی که با استفاده از هر حربه ای قصد برهم زدن نمایشگاه و همچنین در صدد تضعیف هنر و هنرمند ایرانی بقصد تخریب شخصیت موکل در رسانه های داخلی و خارجی همچنین فضای مجازی و اقدام به نشر اکاذیب نموده اند با ارائه مستندات ودلایل قانونی در محاکم ذی صلاح طرح دعوی نموده ام تا برخورد در خور و شایسته اعمال مرتکبین با انها صورت گیرد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها