تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 70845
تهیه‌کننده «انزوا» که قرارست فیلمش پس از «ایتالیا ایتالیا» روی پرده برود تاکید کرد باید از فیلم‌اولی‌ها حمایت بیشتری شود و او راضی به ضرر دیدن فیلم کاوه صباغ‌زاده نیست.

 

پیمان جعفری تهیه‌کننده فیلم «انزوا» در گفتگویی با اشاره به اینکه فیلم های اول برای دیده شدن نیاز به زمان بیشتری برای اکران دارند، گفت: ضمن احترامی که برای شورای صنفی نمایش قایل هستم و با توجه به اینکه تمامی اعضای این شورا از دوستان من به شمار می روند که پیش از این در فیلم های مختلف با آنها همکاری داشته ام، اما درباره مصاحبه آقای صباغ زاده تهیه کننده فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» باید بگویم که همه تهیه کنندگان سینما این حق را دارند که با اکران درست نتیجه زحمات خود را ببینند.

وی ادامه داد: برای کارگردانان فیلم اول حداقل ۲ هفته طول می کشد تا فیلمشان بین مخاطبان سینما شناخته شود و جا بیفتد پس نباید خیلی سریع فیلم هایشان از سرگروهی برداشته شود. زمانی که تهیه کنندگان بخش خصوصی به صورت کاملا مستقل و بدون حمایت مالی از بخش دولتی از فیلم اولی ها حمایت می‌کنند باید شرایطی فراهم شود که آثار آنها بهتر دیده شود تا انگیزه کار از بین نرود بلکه تقویت شود.

این تهیه کننده سینما بیان کرد: امیدوارم «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده به فروش واقعی خود دست پیدا کند زیرا هر فیلمی که در سینما فروش داشته باشد برای همه تهیه کنندگان و کارگردانان سینما انرژی مثبت به همراه می آورد.

وی تاکید کرد: معتقدم فیلم در اکران عمومی باید نفس بکشد و دوست ندارم «ایتالیا ایتالیا» به قیمت اینکه فیلم من یک هفته زودتر اکران شود، در گیشه شکست خورد.

جعفری در پایان گفت: قرارداد اکران فیلم سینمایی «انزوا» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی بعد از پایان اکران «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده در گروه سینمایی استقلال بسته شده است و همچنان امیدوارم «ایتالیا ایتالیا» به اکرانی که حق آن را دارد دست پیدا کند.

پیش از این مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» در گفتگو با یکی از رسانه ها نسبت به خبرهایی مبنی بر پایان اکران این فیلم با ۴ هفته نمایش اعتراض کرده بود.

منبع: مهر

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها