تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176620

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «زالاوا» با اشاره به اینکه خواب سرمایه صرف شده برای این فیلم بیشتر از این به صلاح نیست، از اقدام برای اکران آن خبر داد.

به گزارش سینماسینما، سمیرا برادری تهیه کننده فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری با اشاره به اینکه به دنبال شرایط مناسب برای اکران عمومی این فیلم سینمایی است، درباره بهترین زمان مدنظر خود گفت: ما برای رسیدن به شرایط خوب تا امروز صبر کرده‌ایم، اما به نظر می‌رسد با وجود تمام ناهمواری‌هایی که بر سر راه اکران فیلم وجود دارد و با توجه به اینکه ما به عنوان بخش خصوصی بخش اصلی بودجه پروژه را تأمین کرده‌ایم، خواب سرمایه بیش از این به صلاح نیست.

وی درباره شرایط اکران این روزهای سینمای ایران توضیح داد: روزهای دشواری بر سینمای ما می‌گذرد و بحث اکران از آن مستثنی نیست، شرایط معیشت و رنج مردم از سویی، گرانی بلیت‌ها و محدودیت‌های اعمال شده از سمت مدیران سینمایی از سوی دیگر، فضای تنفس سینما را مانند هوای شهر آلوده کرده است. با این حال تلاش دوستان پخش و همت سینماداران برای کمک به این احوال ستودنی است.

این تهیه‌کننده در پاسخ به اینکه پیش از این تجربه اکران فیلم‌هایی در فضای وحشت در سینمای ایران اکران شده که چندان در جذب مخاطب موفق عمل نکرده مانند «آن شب» با بازی شهاب حسینی، فکر می‌کند «زالاوا» تا چه اندازه در جذب مخاطب موفق باشد، بیان کرد: «زالاوا» مطلقاً فیلمی از جنس وحشت نیست، فیلمی است بین ژانری، قصه گو، در برخی لحظات دلهره آور و عاشقانه. فکر می‌کنم با توجه به موفقیت‌های فراوانش در فستیوال‌های داخلی و خارجی، جوایز ارزنده فجر و فستیوال ونیز و آنچه تجربه ما از بازخورد مخاطب‌های مختلف این فیلم بوده است، بسیار به آن خوش‌بین هستیم که مخاطب فیلم راضی از سینما بیرون می‌آید.

برادری در پایان درباره تبلیغات این فیلم سینمایی گفت: شرایط و هزینه‌ها حتی برای تبلیغات معمول به سختی پیش می‌رود، بخصوص که بزرگ‌ترین رسانه ما هر روز بیشتر سر دشمنی با سینما دارد و هر روز از اهمیتش میان مردم کاسته می‌شود، امیدواریم با حمایت دولت و فضای مجازی و دوستان سینمایی بتوانیم خبرهای اکران فیلم را به گوش مخاطب برسانیم. اما مهمترین تبلیغ چنین فیلم‌هایی توسط مردم اتفاق میفتد؛ مردمی که فیلم را به یکدیگر توصیه می‌کنند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها