تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 135261

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» عنوان کرد که محمد امامی سهمی در سرمایه‌گذاری این فیلم ندارد.

به گزارش سینماسینما، سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده در نامه‌ای به مدیر عامل خانه سینما سرمایه‌گذاری محمد امامی در این فیلم را تکذیب کرد.

در متن نامه سعید سعدی به منوچهر شاهسواری، مدیرعامل محترم خانه سینما آمده است: احتراما همانطور که مطلعید چندی پیش نامه‌ای از سوی آقای محمد امامی خطاب به جنابعالی داده شده بود، که صراحتا اعلام حسابرسی فیلم‌ها و سریال‌های نمایش خانگی را که ایشان تولید یا به هر شکلی مالکیت آن آثار را به عهده داشته است را درخواست کرده بودند. این چندین بار متوالی است که به هر شکلی از سمت رسانه‌ها به فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده و این بار از سمت خود آقای محمد امامی این فیلم را جزء تولیدات خود قرار می‌دهند که این امر براساس مستندات موجود خلاف واقع است.

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده بسیار به سختی تولید شده‌است، آنقدر سخت که فیلم چهار سرمایه‌گذار دارد و با خون دل ساخته شد و در دل مردم جا باز کرد، این نوع اشتباهات باعث خدشه‌دار شدن آبروی زحمت‌کشان سینما خواهد شد. به هر شکل این فیلم دارای پروانه مالکیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که چهار شریک در آن قید شده است و نام آقای محمد امامی جزو هیچ‌کدام از سرمایه‌گذاران نیست و اسناد آن موجود و در صورت صلاحدید و نیاز قابل ارائه است.

فیلم مغزهای کوچک زنگ به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی سال ۱۳۹۷ ساخته و سال بعد در سینماهای سراسر کشور اکران شد.

نوید محمدزاده، فرید سجادی حسینی، فرهاد اصلانی، نوید پورفرج، مرجان اتفاقیان، نازنین بیاتی، هامون سیدی، لادن ژاوه وند، مهیار راحت طلب، مهرداد بهاالدینی، اشکان حسن پور، پیمان پازوکی و امید شیری در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها