تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 101867

تهیه کننده سری جدید برنامه سینمایی «هفت» گفت: نگاه ما این است که کاملا به صورت شایسته سالاری و عادلانه و به دور از هرگونه غرض‌ورزی به مسائل سینما بپردازیم و در اجرای این برنامه با قدرت پای مبانی و اصولمان خواهیم ماند.

به گزارش سینماسینما، مجتبی امینی تهیه کننده برنامه سینمایی «هفت» درباره انتخاب محمد حسین لطیفی به عنوان مجری این برنامه در ایام جشنواره فیلم فجر گفت: هنوز حضور محمدحسین لطیفی در برنامه «هفت» به مرحله نهایی نرسیده است.

او ادامه داد: بعد از اینکه تهیه‌کنندگی این برنامه را عهده‌دار شدم، طی جلسه‌های مختلفی که برای طراحی برنامه در فصل جدید و برنامه‌ریزی‌ها برگزار کردیم، برای بررسی و چارچوب افراد هیئت تحریریه و همچنین افرادی که می‌توانستند کاندیدای اجرای برنامه«هفت» شوند به جمع بندی‌هایی رسیدیم.

امینی در ادامه در همین زمینه بیان داشت: یکی از این گزینه‌هایمان آقای لطیفی بود که در حال حاضر مشغول مذاکره با او هستیم و سعی بر این است تا نقطه نظرات طرفین را جمع‌بندی کرده و ببینیم این تعامل تا چه سطح منطقی و همسو خواهد بود.

او با اشاره به اینکه نقطه نظرهای مشترکی با لطیفی داریم، بیان داشت: آقای لطیفی نگاهی که ما در رویکرد جدید این برنامه داریم را پسندیده و نقطه نظرهای مشترک زیادی جهت هدایت این برنامه داریم که همه چیز در مرحله جمع بندی است و سعی‌مان بر این است که در آینده نزدیک این جمع بندی قطعی شود.

امینی درباره اینکه گزینه‌های دیگری نیز برای اجرای برنامه «هفت» داریم، گفت: گزینه‌های دیگری هم برای اجرای این برنامه داریم، اما  محمدحسین لطیفی در بخش سیاست‌هایی که در اتاق فکر برنامه «هفت» طراحی شده با ما همسوتر است.

این تهیه‌کننده درباره تغییر رویکرد برنامه «هفت» در فصل جدید خود نیز بیان داشت: در کل در رویکرد جدید این برنامه نگاه ما این است که کاملا به صورت شایسته سالاری و عادلانه و به دور از هرگونه غرض ورزی به مسائل سینما بپردازیم و در اجرای این برنامه با قدرت پای مبانی و اصولمان خواهیم ماند.

وی ادامه داد: فضایی که از نگاه ما در این برنامه حاکم است فضایی است که جای خالی آن در سینما احساس می‌شود. فضای این برنامه کاملا پدرانه است تا بتواند همبستگی و همدلی را در بدنه سینما بوجود آورد و با رویکرد فضای تعالی و پیشرفت جلو رود. اگر فضای نقد به صورت تخصصی در این برنامه حاکم باشد قطعا با رویکرد عقلانی و علمی پیش خواهیم رفت. ما در همه گفت‌وگوهایمان قصد بستری سازی و فراهم کردن شرایط پیشرفت و تکامل را برای فیلم سازان خواستاریم، نه تخریب و تضعیف مؤلف و اثر.

منبع: فارس

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها