تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 108576

رضا کیانیان بازیگر مطرح سینمای ایران در اینستاگرام خود نوشت :در شرایطی که همه کارشناسان سینمایی یکی از مهم‌ترین راهکارها برای تقویت چرخه اقتصادی سینمای ایران را رفتن به سوی تولیدات مشترک با کشورهای دیگر، خصوصا کشورهای همجوار به دلیل قرابت‌های فرهنگی موجود می‌دانند. در صورتی که به گفته بسیار از منتقدین و منتخصصین سینما فیلم سینمایی «یه‌وا» به عنوان نخستین تجربه کارگردانی خانم آناهید آباد فیلمی خوب و تاثیرگذار است که با اتکا به هم راهکار تولید مشترک و همکاری با سینماگران ارمنستان ساخته شده است. متاسفانه شاهد بوده‌ایم که این فیلم با وجود پیگیری‌ها و دلسوزی‌های بسیار دو سال تمام در چرخه بی‌سرانجام اجازه اکران گیر کرد و در نهایت با همراهی گروه هنروتجربه بلاخره فرصت اکران یافته است.
«یه‌وا» داستان زنی است که با تمام ناملایمتی‌ها همواره روی پای خود ایستاده و مادری دلسوز برای فرزندان و سرزمین خود بوده است. حالا او در برهه حساس دیگری از زندگی خود در تلاش است فرزندانش را از بد روزگار در امان بدارد. «یه‌وا» داستان زندگی زنان بیشماری است که در هر برحه از تاریخ حضور داشته‌اند و این حس زنانه و مادرانه آن‌ها بوده که امید را در دل اطرافیانشان زنده نگه داشته.
امیدوارم با همراهی سینما دوستان عزیز فیلمی که لایق اکران گسترده در سینماهای سراسر کشور است بیش از این حس غریبی و تنهایی نکند.
آغاز اکران فیلم سینمای «یه‌وا» همزمان با روز جهانی زن را به فال نیک می‌گیریم.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها