تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 25403

اصغر فرهادی فروشنده بابک کریمیسخنگوی شورای صنفی نمایش، توضیحاتی درباره افزایش قیمت بلیت فیلم «فروشنده» در بعضی پردیس‌های سینمایی ارائه کرد.

به گزارش سینماسینما، غلامرضا فرجی  درباره افزایش قیمت بلیت «فروشنده» در بعضی سینماها توضیح داد: شورای صنفی نمایش در آغاز سال ۹۵ مصوب کرد؛ فقط سینماهای مدرن می‌توانند با توافق با صاحب فیلم قیمت بلیت فیلم‌ها را تا سقف ۱۵ هزار تومان افزایش دهند و این افزایش بلیت فقط منحصر به فیلم «فروشنده» نیست.

وی اضافه کرد: از آنجا که مدت زمان فیلم «فروشنده» بالاست این فیلم به جای شش نوبت نمایش در هر روز، پنج نوبت نمایش خواهد داشت، به همین دلیل فقط سالن‌های مدرن می‌توانند قیمت بلیت این فیلم را تا سقف ۱۵ هزار تومان بالا ببرند.

او در پاسخ به این موضوع که گفته می‌شود این فیلم فقط امکان نمایش در سینماهایی را دارد که به سیستم پخش D مجهز هستند، تصریح کرد:‌ چنین محدودیتی نیست و دیگر مجموعه‌های سینمایی هم می‌توانند این فیلم را اکران کنند اما سینماهای مدرنی که به سیستم پخش D مجهز هستند، می‌توانند قیمت بلیت را تا ۱۵ هزار تومان بالا ببرند.

فیلم «فروشنده» تازه ترین فیلم اصغر فرهادی است که با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی از روز ۱۰ شهریورماه اکران می‌شود. این فیلم پیش از این جوایز فیلمنامه‌نویسی و بازیگری مرد را از جشنواره فیلم کن دریافت کرده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها