تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۶:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 24664

نرگس آبیاردر پی انتشار خبری در یکی از رسانه هادرباره فیلم جدید نرگس آبیار،این کارگردان تکذیبیه ای منتشر کرد.

به گزارش سینما سینما ،متن این تکذیبیه به شرح زیر است:
به نام خداوند صداقت و راستی
به دنبال انتشار خبر نادرست و کذب خبرگزاری یکی از رسانه ها  مبنی بر ساخت فیلم سینمایی «سر پل ذهاب» اعلام می کنم، به هیچ وجه چنین فیلمنامه ای ننوشته و در دست ساخت ندارم که بخواهم از ارگان ها، سرمایه آن را تامین کنم و یا ارگان ها هزینه ساخت آن را فراهم نکرده باشند. لازم به ذکر است به اطلاع برسانم چطور می توان در مورد میزان علاقه مردم به فیلمی مثل «نفس» که جایزه بهترین فیلم از نگاه ملی را از آن خود کرده و همچنین جایزه بهترین بازیگر را برای دو بازیگر زن به دست آورده، و هنوز هم اکران نشده است، این چنین قضاوت کرد.
همچنین بزرگوارانی چون حسین علیزاده، جواد مجابی، مسعود جعفری جوزانی، رضا میر کریمی، مجید مجیدی، هوشنگ گلمکانی، خسرو دهقان، محسن امیر یوسفی، شادمهر راستین، حسین معززی نیا، مجید اسلامی، عماد افروغ، احمد مسجد جامعی، علیرضا شجاع نوری، شهرام مکری، مجید برزگر، ابراهیم حقیقی، محمدرضا رحمانیان، محمد آفریده، عبدالجبار کاکایی، معصومه ابتکار، محمدرضا عارف و … فیلم «نفس» را دیده اند و نقطه نظر مثبت نسبت به این اثر ملی مردمی داشته اند که نظر این بزرگان یا در رسانه ها منتشر شده یا منتشر خواهد شد. بنابراین نیازی به پیش بینی خبرگزاری صبا مبنی بر دوست داشتن یا نداشتن فیلم توسط مردم وجود ندارد.
تاکید می کنم هرگز خود را کارگردان و نویسنده ارزشی ندانسته و نمی دانم. چراکه تا مادامی که از ارزش ها تعریف درست وجود نداشته باشد نمی توان به آن استناد کرد و خوشحالم که هرگز داعیه نویسنده یا کارگردان ارزشی را نداشته ام.
درباره فیلم های «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزیکترند» و «شیار۱۴۳ » ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی به عنوان تهیه کننده پشت کار بودند و در بخش خصوصی مالکیت ۱۰۰ درصدی فیلم را داشتند و در همین راستا فیلم «نفس» با هزینه ای نزدیک به یک فیلم اجتماعی روز تولید شده است که بخشی از سهام آن مربوط به شرکت سینمایی نور تابان است.
نرگس آبیار

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها