تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 174293
با گذشت یک ماه از اظهارنظر صریح رییس سازمان سینمایی مبنی بر حذف سینماتیکت از سمفا ولی هنوز این سامانه مشغول بلیت فروشی است.

به گزارش سینماسینما، ۲۲ فروردین ماه سال جاری محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در گفتگویی اعلام کرد که با سایت سینماتیکت که در زمان برپایی چهلمین جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدها و همچنین برندگان این رویداد ملی را پیش از اختتامیه لو داد، برخورد جدی می‌شود. به گفته وی، «در حال حاضر زیرساخت‌های مربوط به خروج سینماتیکت از سمفا در حال انجام است که در اسرع وقت و بعد از اعلام تاریخ اجرایی شدن این اقدام، سینماتیکت حداقل تا مدتی جزو سمفا نخواهد بود.»

حذف این سایت از سامانه سمفا به معنای این بود که این پلتفرم دیگر اجازه بلیت‌فروشی فیلم های روی پرده را ندارد. این اتفاق اگر عملی می‌شد به معنای حذف بزرگترین سامانه بلیت فروشی سینما بود؛ گرچه این اتفاق تا امروز رخ نداده است. نکته قابل اعتنا اینکه یزدان عشیری مشاور خزاعی و مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی نیز به مراتب درباره بسته شدن درگاه بلیت فروشی سینماتیکت تاکید کرده بود.

با گذشت سه ماه از چهلمین جشنواره فیلم فجر و یک ماه از اظهارنظر صریح رئیس سازمان سینمایی هنوز هیچ برخوردی با سایتی که آرای جشنواره را لو داد همچنین حاضر به همکاری برای اعلام مسیر لو رفتن آرا نشد، نشده است و این مساله حتما مسیر را برای اتفاقات مشابه در دوره‌های بعدی این جشنواره و همچنین دیگر جشنواره‌های سازمان سینمایی باز می‌کند.

 

منبع: خبرگزاری صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها