تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 133028

هدایت هاشمی شب گذشته ۲۸ اسفند در برنامه «فرمول یک» از روی آنتن رفتن سریال «کتونی زرنگی» در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش سینماسینما، چندی پیش سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی پور و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه در کنداکتور شبکه سه قرار گرفت و بنا بود از ۱۱ بهمن ماه روی آنتن برود اما اظهارات کارگردان این مجموعه در فضای مجازی باعث توقف پخش این سریال شد.

در این میان قائم مقام شبکه سه و مرتضی میرباقری معاون سیما نیز درباره توقف پخش «کتونی زرنگی» اظهاراتی کردند که منجر به عذرخواهی کارگردان این سریال شد.
حال شب گذشته ۲۸ اسفندماه هدایت هاشمی که مهمان برنامه «فرمول یک» بود در جواب به سوال علی ضیا درباره تکلیف پخش «کتونی زرنگی» گفت: فکر می کنم مشکلات این سریال حل می شود و من هم از شنیدن این خبر که به زودی پخش می شود، خوشحال شدم. امیدوارم مردم از دیدن آن لذت ببرند چراکه به نظرم من این سریال اتفاقی نو در تلویزیون است.
علی ضیا نیز در میان صحبت های هاشمی به این نکته اشاره کرد که مرتضی میرباقری معاون سیما گفته است که این سریال به زودی پخش می شود.
با پیگیری خبرنگار صبا احتمال حل مشکلات این سریال و پخش آن تا پایان بهار ۹۹ وجود دارد و باید دید مدیران صداوسیما سرانجام در روزهای درگیری کشور با بحران کرونا در تصمیم خود نسبت به توقف پخش این سریال طنز برای مردم بازنگری خواهند کرد یا خیر.
منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها