تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 88439

فیلم‌های سینمایی تگزاس، خجالت نکش و عصبانی نیستم همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهند.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی تگزاس تاکنون به فروشی معادل ۸ میلیاردو ۳۸۰ میلیون تومان، فیلشاه به فروشی حدود ۷ میلیاردو ۳۱۰ میلیون تومان، عصبانی نیستم به فروشی معادل ۲ میلیاردو ۴۵۰ میلیون تومان، چهارراه استانبول  و خجالت نکش نیز هر کدام به فروشی معادل ۲ میلیارد تومان دست یافته‌اند. فیلم سینمایی ناخواسته نیز که به تازگی اکران شده است به فروشی حدود ۲۶ میلیون تومان دست یافته است

از لحاظ فروش هفتگی نیز فیلم تگزاس با فروش هفتگی یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان تنها فیلم میلیاردی هفته بود و برای پنجمین هفته متوالی در صدر جدول فروش قرار گرفت. تگزاس با در اختیار داشتن ۱۳۸ سالن سینما، بیشترین تعداد سالن در میان فیلم‌های در حال اکران را دارد.

فیلم خجالت نکش توانست طی چند هفته اخیر با افزایش جذب مخاطب و رسیدن به فروش هفتگی ۵۰۷ میلیون تومان، خود را به رتبه دوم جدول فروش هفتگی برساند.

فیلم چهار راه استانبول با حفظ فروش هفته گذشته خود توانست با فروش هفتگی ۴۲۱ میلیون تومان با یک پله صعود در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار بگیرد.

عصبانی نیستم که با فروش ۸۰۰ میلیونی در هفته نخست اکرانش یکی از امیدهای کسب رکورد فروش در بین فیلم‌های غیر کمدی بود، در دو هفته اخیر با فروش ۳۴۱ میلیون تومان در جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

فیلم‌های اکران دوم بهار از جمله عصبانی نیستم، چهارراه استانبول، خوک، جشن دلتنگی و آن سوی ابرها همچنان تعداد سالن‌هایشان از فیلم‌هایی مانند لاتاری و فیلشاه که یازده هفته از اکرانشان می‌گذرد کمتر است.

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها