تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 28545

الناز شاکردوست مبارکقرارداد اکران دو فیلم جدید در شورای صنفی نمایش ثبت شد.

به گزارش سینماسینما، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه ۱۲ مهر این شورا گفت: قرارداد فیلم «گیتا» در گروه ازادی بعد از فیلم «یتیم‌خانه ایران» ثبت شد.

او اضافه کرد: همچنین قرارداد فیلم «مبارک» در گروه آزادی بعد از فیلم «گیتا» به ثبت رسید.

فیلم سینمایی «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی، تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری و محصول مشترک موسسه تصویر شهر و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد.

این فیلم یک درام اجتماعی است که مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح، رامین افشاری و یلدا قشقایی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

حمیدرضا آذرنگ گیتا«گیتا» داستان زندگی گیتا و همسرش امیر است که دلمشغولی‌های زندگی ساده خود را دارند. وی بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز بشدت دلتنگ است و دوری او را برنمی‌تابد. فارغ از همه تدابیر و دلخوشی های ساده آنها، سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره‌ای برایشان رقم می‌زند.

این فیلم اولین فیلم بلند سینمایی مسعود مددی است که در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

انیمیشن «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی و بازی الناز شاکردوست داستان پیرمرد نقالی را روایت می‌کند که با عروسک‌هایی که در اقتباس از شخصیت‌های شاهنامه فردوسی ساخته شده‌اند، به کسب و کار مشغول است. پیرمرد بخش فراوانی از زندگی‌اش را در جهان اسطوره‌ها گذرانده و نگران روزی است که شخصیت‌های سیاه افسانه‌ای، دنیا را به سوی تاریکی و تباهی کشانند. نگرانی او، عروسک‌هایش را وادار می‌کند که وارد عمل شوند و برای کمک رساندن به پیرمرد نقال، با نوه جوان او همراه می‌شوند و داستان پرفراز و نشیب و ماجراجویانه‌ای را اغاز می‌کنند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها