تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 3828

«جانی دپ» که امسال با فیلم «حجم سیاه» راهی رقابت‌های اسکار شده، گفت: هرگز نمی‌خواهم یکی از آن تندیس‌های اسکار را ببرم.

جانی دپ هنرپیشه معروف مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» در آخرین اظهارات خود گفته است: تجلیل از افرادی که سخت کار می‌کنند، خیلی عالی است. یا خوب است ‌که اعطای جایزه توجهات را به سمت یک فیلم بیشتر کند و باعث افزایش جذب مخاطبان شود، اما من هرگز نخواسته‌ام یکی از آن چیزها (تندیس اسکار) را ببرم.

او در جدیدترین کارش که «حجم سیاه» نام دارد، در کنار بازیگرانی چون «بندیکت کامبرباچ» نقش یک گانگستر را ایفا کرده است.

این بازیگر که برای اکران این فیلم در جشنواره فیلم لندن حضور داشت، گفت: من دوست ندارم به خاطر اسکار بردن روی سن بروم و حرف بزنم. آن‌ها تا حالا دو سه تا از این چیزها، مثل نامزدی به من داده‌اند. نامزد برای اسکار زیاد است.

این بازیگر ۵۲ ساله تاکنون برای بازی در «در جست‌وجوی ناکجاآباد» (۲۰۰۴)، «سویینی تاد» (۲۰۰۷) و ایفای نقش «جک گنجشکه» در اولین فیلم مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

به گزارش هافینگتون پست، ستاره «ادوارد دست‌قیچی» عقیده خود را درباره جوایز سینمایی این‌گونه بیان می‌کند: ایده جایزه بردن به معنای این است که تو با یک نفر دیگر در رقابت هستی و من با هیچ کس رقابت نمی‌کنم. من فقط می‌چسبم به کار خودم و آنچه می‌خواهم را انجام می‌دهم. بعضی‌ها این را نمی‌پسندند، اما ایرادی ندارد.

منبع : ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها