تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 8107

۴_۴۵۹۰۰۷۰۲۸۹۸۴۰۲۱۳۵۶نسخه اولیه فیلم سینمایی«جاودانگی»به دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

به گزارش سینماسینما،  «مهدی فردقادری»پس از ده سال کارگردانی در عرصه فیلم کوتاه ،با «جاودانگی» به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی خود پا به مهمترین رویداد سینمایی کشور می گذارد؛این فیلم در ادامه فیلم های کوتاه «تناوب»،«دایره های معکوس» و «ماجرای یک شب بارانی» است که به صورت تک پلان و در مدت زمان ۱۵۰ دقیقه فیلمبرداری شده و در سبک جریان سیال ذهن روایت می شود.

«جاودانگی» که تهیه کنندگی آن بر عهده «جوادنوروزبیگی» است با پایان صداگذاری اولیه ،آخرین مراحل فنی خود را طی می کند تا با کیفیت مطلوب ،در جشنواره فیلم فجرحضور موفقی داشته باشد.

این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در قطار ،در شبی بارانی می پردازد،که این قصه ها با جابه جایی زمان روایت می شود.

آنانعمتی،فقیه سلطانی،علی رضااستادی،مارال فرجاد،سودابه بیضایی،اتابک نادری،منوچهرعلیپور،میثاق زارع،امیرشریعتمداری،علی ابدالی،آرمان آریانسب،یاسرجعفری،مهساکامیابی،دنیامستعلمی در «جاودانگی »ایفای نقش کرده اند.

عوامل فیلم سینمایی «جاودانگی»عبارتند از :

نویسنده وکارگردان :مهدی فردقادری،تهیه کننده:جوادنوروزبیگی،مدیرفیلمبرداری: امین جعفری،فیلمبردار دوم : مهدی ایل بیگی،صدابردار:رشیددانشمند،صداگذار:آرش قاسمی،طراح گریم:سودابه خسروی،طراح صحنه و لباس:ثنانوروزبیگی،جلوه های ویژه میدانی:آرش آقابیک،دستیارکارگردان و برنامه ریز:آرزورحیم آبادی،عکاس:مهدی دلخواسته،مدیرتدارکات:مسعودنوروزبیگی، دستیار یک تصویر:رضا سپهری،دستیاران کارگردان:محیاسعادت،سهیل برخورداری،مشاوررسانه ای: محسن سرافراز

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها