تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146170

پوران درخشنده جایزه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «گلوبال» هند را به دست آورد.

به گزارش سینماسینما، سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «گلوبال» Global با آثار کارگردان ۸۰ کشور جهان، در روزهای ۶ تا ۸ آذر (۲۶ تا ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰) به صورت آنلاین در کشور هندوستان برگزار شد و پوران درخشنده کارگردان سینمای ایران که با تمام آثار سینمای‌اش به نمایندگی از سینمای ایران در این رویداد سینمایی حضور داشت، به دلیل تلاش‌های صادقانه در طی سال‌های مداوم کار در حوزه سینما و در ارتباط با مردم، جایزه این دوره جشنواره را از آن خود کرد.

مراسم اختتامییه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «گلوبال» در روز جمعه، هفتم آذرماه (۲۷ نوامبر ۲۰۲۰) در کشور هندوستان برگزار شد و جوایز این دوره از جشنواره، به برندگان بخش‌های مختلف اهدا شد.

این جشنواره که هر ساله با همت مروه استودیو Marwah Studios برگزار می‌شود، یکی از بزرگترین جشنواره‌های فیلم در جهان به ‌شمار می‌رود که جوهره و قدرت سینما را با همگرایی با جامعه جهانی در ارتباط با فیلمسازان دانشجو، علاقمندان به سینما و همچنین سینماگران جشن می‌گیرد و ایده اصلی آن، پرداخت حرفه‌ای داستانی مناسب است، که از طریق یک فیلم سینمایی درخشان، مخاطبان جهانی را نیز با خود همراه کند.

پوران درخشنده در حال حاضر در مرحله پیش تولید فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی‌کنند» قرار دارد تا به همراه عواملش در شرایط مناسب و بر اساس رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی به‌ زودی شروع به فیلمبرداری آن کنند.

 

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها