تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 39798

سلام بمبئی (۲)براساس جدول فروش هفتگی سینماها، فیلم های «سلام بمبئی»، «هفت ماهگی» و «چهار اصفهانی در بغداد» سه فیلم صدرنشین در گیشه سینمای ایران هستند.

به گزارش سینماسینما، «هفت ماهگی» هاتف علیمردانی که اولین هفته از اکران خود را پشت سر می گذاشت توانست فراتر از تصورات پیش رفته و در رتبه دوم جدول قرار گیرد. این فیلم با تعداد محدود ۳۳ سینما به این امر دست یافته است.

از نکات حائز اهمیت جدول فروش این هفته از سینمای ایران می توان با افت دوباره فیلم «ما همه گناهکاریم» اشاره کرد که در هفته دوم هم با افت روبرو شده و به رتبه دوازدهم سقوط کرده است.

همچنین فیلم کمدی «آس و پاس» نیز بعد از ۱۲ هفته اکران از فهرست ده تایی فیلم های پرفروش جدا شده و به رتبه یازدهم سقوط کرد.

سلام بمبئیسلام بمبئی

فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمد پور این هفته با داشتن ۱۴۹ سینما به فروش کلی معادل ۱۰,۰۰۸,۰۰۳,۰۰۰ تومان رسید و مرز ۱۰ میلیارد را رد کرد.

پخش کننده فیلم ادعا می کند که فیلم مرز ۱۱ میلیارد را رد کرده اما با توجه به نظر شورای صنفی نمایش مبنی بر مرجع بودن سایت سایت سینما برای فروش فیلم ها، سلام بمبئی هنوز برای عبور از مرز ۱۱ میلیارد فاصله دارد.

در خلاصه داستان سلام بمبئی آماده است: داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری، دیا میرزا، شایلی محمودی، گلشن گروور و بهروز چاهل در این فیلم به کارگردانی قربان محمدپور به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم طی هفته گذشته به فروش هفتگی ۷۴۶,۶۸۳,۰۰۰ تومان دست پیدا کرده است.

هفت ماهگیهفت ماهگی

بین دو خانواده طبقه متوسط شهری اختلافی رخ می دهد که برای رفع اختلاف ها با نظرهای مختلفی مواجه هستند. این بخش اصلی داستانی است که فیلم «هفت ماهگی» بر اساس آن ساخته شده است.

حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، هانیه توسلی، احمد مهران فر، فرشته صدرعرفایی، بهناز جعفری و رضا بهبودی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

این فیلم با توجه به تعداد محدود ۳۳ سینما توانسته با فروشی معادل ۲۴۱,۴۷۱,۰۰۰ تومان در هفته اول رتبه دوم باکس آفیس ایران را در اختیار داشته باشد.

آخرین فیلم هاتف علیمردانی تا به اینجا توانسته به طور کلی ۲۷۸,۳۵۴,۰۰۰ فروش داشته باشد.

چهار اصفهانی در بغدادچهار اصفهانی در بغداد

فیلم چهارم هفته گذشته با وجود افت ۱۱ میلیونی در فروش، این هفته با یک رتبه ارتقا به جایگاه سوم رسید. این فیلم طی هفته جاری ۱۲۰,۲۰۵,۰۰۰ تومان فروخته است.

آخرین ساخته محمدرضا ممتاز فیلم دیگری از ژانر کمدی است که این روزها با استقبال ویژه ای روبرو شده است. این فیلم تا اینجای کار با داشتن ۶۷ سینما به فروش کلی ۲۹۹,۹۸۸,۰۰۰ تومان دست پیدا کرده است.
اکبر عبدی، نسرین مقانلو، قاسم زارع، کیمیا باباییان، ارژنگ امیرفضلی، جعفردهقان، پوراندخت مهیمن بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

این فیلم زندگی خانواده اصفهانی را روایت می‌کند که با وجود مشکلات پیش رویشان درگیر جنگ می شوند همین مسئله برای آن‌ها حواشی مختلفی در پی دارد.

لاک قرمزلاک قرمز

«لاک قرمز» داستانی اجتماعی از خانواده ای است که درگیر اعتباد پدر شده و به مشکلات روابط خانوادگی می پردازد. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «دخترک تازه به انگشتانش لاک زده بود که روزگار صورتش را نقاشی کرد».

ساخته سید جمال سید حاتمی پس ا پنج هفته توانست به باشگاه میلیاردی ها پیوسته و تاکنون فروشی کلی معادل ۱,۰۱۰,۷۴۷,۰۰۰ تومان داشته باشد.

پردیس احمدیه، پانته‌‌‌آپناهی‌ها، بهنام تشکر و مسعود کرامتی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

این فیلم در پنجمین هفته از اکران خود توانست به فروشی معادل ۱۰۱,۶۲۵,۰۰۰ تومان دست پیدا کرده و در رتبه چهارم بایستد.

جنجال در عروسیجنجال در عروسی

داستان این فیلم در یک جشن عروسی اتفاق می افتد. در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند. بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.

اولین فیلم سه بعدی ایران در پنجمین هفته از اکران خود فروش خوبی را به ثبت رساند و توانست بالاتر از بسیاری از فیلم های سینمای ایران در جایگاه پنجم بایستد. این فیلم طی هفته گذشته به فروشی معادل ۹۴,۴۳۹,۰۰۰ تومان دست یافت و جایگاه هفته گذشته خود را تکرار کرد.

علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمدرضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده و سعید خبیری از بازیگران این فیلم هستند.

«جنجال در عروسی» با ۴۷ سینما پس از چهار هفته هفته به فروش کلی ۸۷۳,۵۳۰,۰۰۰ تومان دست یافته است.

فیلم های «وارونگی» با ۸۶,۹۲۰,۰۰۰ تومان، «مشکل گیتی» با ۶۸,۴۶۳,۰۰۰ تومان، «یتیم خانه ایران» با ۵۹,۸۱۲,۰۰۰ تومان، «گیتا» با ۵۷,۰۶۹,۰۰۰ تومان و «نفس» با ۵۲,۹۸۸,۰۰۰ تومان فروش رتبه های ششم تا دهم جدول هفتگی فروش را در اختیار دارند.

منبع: میزان

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها