تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144528

اصغر یوسفی‌نژاد کارگردان سینما، به برخی جزئیات جدیدترین فیلم بلند سینمایی خود اشاره کرد.

به گزارش سینماسینما، اصغر یوسفی‌نژاد کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «عروسک» گفت: برای شروع تولید این فیلم شک دارم؛ چون اوضاع به دلیل شیوع کرونا خوب نیست. از سویی فصلی که در آن هستیم مناسب قصه ما نیست؛ به این علت احتمالاً اواخر سال تصویربرداری را آغاز کنیم.

وی درباره حضور فیلمش در جشنواره فیلم فجر بیان کرد: بیشتر به فیلم و کیفیت و شرایط تولیدش فکر می‌کنم تا حضور در جشنواره فجر.

این کارگردان درباره دیگر جزئیات «عروسک» اظهار کرد: زبان فیلم مانند «ائو» ترکی است و به نظرم این امر بیشتر از فیلم قبلی ضرورت دارد. «عروسک» به موسیقی و آوازی که مربوط به اقلیم آذربایجان است، متکی خواهد بود.

او افزود: قصه فیلم رئال است و در فضای عروسی روایت می‌شود. موسیقی‌هایی که برای آن انتخاب کردم، خاص هستند و شاید برخی از آن‌ها سالهاست که در مراسم‌ها استفاده نمی‌شوند. در کل موسیقی این فیلم مبتنی بر آن چیزی است که در فرهنگ آذربایجان اتفاق می‌افتد.

یوسفی نژاد عنوان کرد: به نظرم این تنها فرصتی است که می‌توانم به خوبی به موسیقی بپردازم و در این خصوص به سینما بدهکار نباشم. البته موسیقی فیلم همراه با قصه پیش می‌رود و در دل قصه است. لوکیشن فیلم عروسک در تبریز و در یک تک لوکیشن گسترده‌تر از «ائو» خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها