تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 108521

مهران غفوریان درباره‌ ایفای نقش در سریال نوروزی شبکه سه که با عنوان «زوج یا فرد» شناخته می‌شود و اینکه چه تفاوتی با کارهای قبلی‌اش دارد، گفت‌وگو کرد.

به گزارش سینماسینما، مهران غفوریان در پاسخ به این پرسش که آیا مجموعه «زوج یا فرد» (مر قانون) می‌تواند تجربه نه چندان موفق «پنچری» را جبران کند؟ اظهار کرد: دوست ندارم این سریال را با «پنچری» مقایسه کنم؛ چرا که در هر دو کار بازی کردم و به هر دو تیم و عوامل کار احترام می‌گذارم و هر دو کارگردان برایم قابل احترام هستند به همین جهت نمی‌توانم مقایسه‌ای بین این دو سریال داشته باشم.

غفوریان در پاسخ به این پرسش که آیا نقشی که در مجموعه «زوج یا فرد» ایفا می‌کند، تفاوتی با کاراکترهای قبلی‌اش به لحاظ تیپ و اجرا دارد؟ اظهار کرد: کاراکتر من در این سریال خیلی با کارهای دیگرم فرق نمی‌کند. به طور کلی بازی من همان فرم است، تیپ خاصی هم بازی نکردم و به طور کلی سعی نکردم هیچ وقت بعد دیگری از بازیگری را در کارهایم داشته باشم؛ مثلاً اگر فیلم «داش‌آکل» را ببینید، می‌توانم بگویم یک بازی دیگری کرده‌ام ولی اینجا نه اینگونه نبوده است. در این کار مثل همان کارهای کمدی قبلی‌ام بازی می‌کنم.

غفوریان در پاسخ به این پرسش که چگونه به مجموعه «زوج یا فرد» دعوت شده است؟ توضیح داد: من با مهران مهام دوست هستم و کلاً کارهایش را دوست دارم. سلیقه من کارهای آقای مهام است. از طرفی اینکه، در این سریال با هدایت هاشمی هم‌بازی شده‌ام و کار برایم لذت‌بخش است. به نظرم مجموعه «زوج یا فرد» کار بدی نشده است، اما در نهایت مردم هستند که قضاوت می‌کنند. ما هر جوری که بگوییم به هر حال چون کار خودمان است از کارمان تعریف می‌کنیم، اما امیدواریم نظر مخاطبان مثبت باشد.

مهران غفوریان در بخش پایانی گفت‌وگوی خود از ساخت یک تاک‌شوی جدید برای شبکه نسیم خبر داد و گفت: سال آینده قرار است کارگردانی کنم. مذاکرات برنامه کاملاً در شبکه نسیم بسته شده است و به طور کلی از لحاظ فرمی این کار یک تاک‌شو محسوب می‌شود.

این بازیگر طنز در پاسخ به این پرسش که آیا در ایام نوروز قرار است در مجموعه «خندوانه» نیز حضور داشته باشد اظهار کرد: قرار است در یک قسمت از برنامه «خندوانه» مهمان باشم اما سال بعد قرار است حضور پررنگ‌تری در این برنامه داشته باشم.

سریال «زوج یا فرد» که پیشتر با نام «مُر قانون» معرفی می‌شد، به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران مهام برای شبکه سه ویژه نوروز ساخته می‌شود.

عوامل سریال این روزها مشغول ضبط قسمت یازدهم هستند و تدوین همزمان صورت می‌گیرد. فیلمنامه همزمان توسط امیرعباس پیام و مهدی روشن روان در حال نگارش است و گروه در لوکیشن‌های اصلی سریال در شمال شرق تهران مشغول تصویربرداری هستند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها