تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 82815
مدیر شبکه نسیم درباره برنامه «شبی با عبدی» بیان کرد که برای جلوگیری از سلبریتی محور شدن برنامه، بخش‌های نمایشی برای آن پیش‌بینی شده است و اکبر عبدی در آن چندین کاراکتر دارد.

به گزارش سینماسینما، محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم درباره جزییات برنامه «شبی با عبدی» که قرار است بعد از تعطیلات نوروز ۹۷ روی آنتن این شبکه برود گفت: «برنامه «شبی با عبدی» با محوریت خود اکبر عبدی به تولید و پخش می‌رسد. این مجموعه یک بخش نمایشی دارد و با محوریت خود اکبر عبدی و آثار او و کاراکترهایی که بازی کرده است تولید می‌شود.»

او ادامه داد: «بخشی از برنامه که محمدحسین لطیفی کارگردانی آن را بر عهده دارد نیز به صورت گفتگومحور است و مهمانانی که در سریال یا مجموعه‌ای با اکبر عبدی همبازی بوده‌اند به برنامه دعوت می‌شوند و او درباره آن آثار حرف می‌زند و به نوعی خاطره‌بازی است.»

اکبر عبدی هم خودش بازی می‌کند هم با پارتنرش بازی دارد و هم با مردم استودیو

مدیر شبکه نسیم درباره این برنامه که تاکنون چند قسمت از آن ضبط شده است، توضیح داد: «وجه تمایز مهم برنامه «شبی با عبدی» این است که او چندین کاراکتر دارد. او هم خودش بازی می‌کند، هم با پارتنرش بازی دارد و هم با مردمی که در استودیو حضور دارند همبازی می‌شود.»

احسانی درباره این که چه تدبیری پیش‌بینی شده تا این برنامه مثل سایر برنامه‌های ترکیبی به سمت سلبریتی‌ها نرود، اظهار کرد: «ما برای این که این مساله را حل کنیم در برنامه‌ها به سمت بخش‌های دیگری غیر از گفت‌وگو با چهره‌ها رفته‌ایم که در پخش می‌بینید.»

سلبریتی‌ها در فصل جدید «خندوانه» کمتر حضور دارند

او با اشاره به این رویکرد در «خندوانه» یادآور شد: «ما در «خندوانه» هم بخش‌های مجزایی مثل «خنداننده شو» را اضافه کردیم تا آن حجم از گفت‌وگو با سلبریتی‌ها پایین بیاید. در فصل پنجم «خندوانه» نیز ترکیب به این صورت پیش‌بینی شده است که مهمانان به آن معنا سلبریتی نباشند تا تشابهی با مهمانان «دورهمی» و دیگر برنامه‌ها پیش نیاید. مهمانان در فصل جدید «خندوانه» بیشتر از حوزه‌های دیگر و به طور مثال از برگزیدگان اجتماعی هستند.»

مدیر شبکه نسیم در پایان درباره زمان پخش «دورهمی» و همچنین دلیل پخش نشدن برنامه‌های جدید گفت: «برنامه «دورهمی» تا آخر تعطیلات پخش می‌شود، عوامل برنامه هم تعهداتی به شبکه دارند و برآوردی وجود دارد که باید به آن عمل کنند و براین اساس برنامه هنوز در حال ضبط است. ما هم به دلیل پخش «دورهمی» خواستیم برنامه‌های جدید به صورت همزمان روی آنتن نرود تا شباهت‌های برنامه‌ها هم کمتر شود.»

او در پایان درباره موزه «دورهمی» نیز گفت: «هدایای موزه تقریبا جمع آوری شده و قرار است طی مراسمی برای آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه ارائه شود.»

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها