تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151773

جشنواره فیلم تلیورایدجشنواره فیلم تلیوراید با اضافه کردن یک روز به مدت برگزاری رویداد، به صورت حضوری در ماه سپتامبر برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما، جشنواره فیلم تلیوراید خوش بین است که تا ماه سپتامبر، توانایی آن را داشته باشد با اضافه کردن یک روز جشنواره یک رویداد فیزیکی و امن را در کلرادو برگزار کند. با اعلام برگزار کنندگان جشنواره، این رویداد برای برگزاری از تاریخ ۲ تا ۶ سپتامبر تنظیم شده است.

کارگردان این جشنواره از تاریخ برگزاری اعلام خرسندی کرد و گفت که در حال حاضر مشغول برنامه ریزی و آمادگی برای یک برنامه بی نقص است. او همچنین در ادامه تایید کرد که در حال حاضر هیچ بلیت جدیدی برای عموم در دسترس نیست. دوره قبلی این جشنواره به دلیل همه گیری کرونا لغو شد و خریداران بلیت، حق استفاده از آن را به دوره بعدی موکول کردند.

از آنجایی که محدودیت ظرفیت سینما‌ها هنوز اعلام نشده، تعداد اندک بلیت‌های باقی مانده به دلیل احتیاط فروخته نمی‌شوند. گفتنی است از پوستر این رویداد نیز در روز جمعه رونمایی شد.

دوره قبلی این رویداد برای برگزاری از سوم تا هفتم سپتامبر تنظیم شده بود و همچنین مثل امسال برای آن یک روز اضافه برای اطمینان از سلامتی و امنیت در نظر گرفته شد که نهایتا با شیوع کرونا لغو شد. البته آن‌ها تصمیم گرفتند فیلم‌های مدعی اسکاری مثل «عشایر» و «پدر» و فیلم‌های دیگری مثل «شکارچیان ترافل» و «شیوه‌ای که من نگاه می‌کنم» را نمایش دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها