تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 33829

رفتنفیلم سینمایی «رفتن» تازه ترین اثر سینمایی نوید محمودی به عنوان فیلم افتتاحیه بیست و یکمین دوره فستیوال بین المللی فیلم «کرالا» کشور هند انتخاب شد.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «رفتن» تازه ترین اثر سینمایی نوید محمودی به عنوان فیلم افتتاحیه بیست و یکمین دوره فستیوال بین المللی فیلم «کرالا» کشور هند انتخاب شد.

فیلم سینمایی «رفتن» تازه ترین اثر سینمایی نوید محمودی به تهیه کنندگی جمشید محمودی در بیست و یکمین دوره فستیوال بین المللی فیلم «کرالا» که از ۱۹ تا ۲۶ آذر ماه در کشور هند برگزار می شود، شرکت می کند و به عنوان فیلم افتتاحیه نیز انتخاب شده است.

در این دوره از فستیوال که باران کوثری بازیگر سینمای کشورمان در آن به عنوان یکی از اعضای هیات داوران حضور دارد، ۱۵ فیلم از نقاط مختلف جهان به رقابت با یکدیگر می پردازند. این در حالی است که نوید محمودی کارگردان فیلم «رفتن» هم در مراسم افتتاحیه فستیوال حضور خواهد شد.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته فیلم سینمایی «رفتن» همزمان با اکران در فستیوال «کرالا» در بخش اصلی شانزدهمین فستیوال بین المللی فیلم مراکش نیز شرکت می کند. این در حالی است که اولین نمایش فیلم در ایران همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

نوید محمودی فیلم را براساس فیلمنامه جمشید محمودی و به تهیه کنندگی جمشید محمودی ساخته است. کوهیار کلاری مدیر فیلمبرداری و رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی و محمد شمس لنگرودی بازیگران، از جمله عوامل تولید فیلم سینمایی «رفتن» هستند.

پخش کننده بین المللی فیلم، شرکت فرانسوی دریم لب به مدیریت نسرین میرشب است.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها