تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 54422

رضا عطاران، سامان مقدمنخستین اکران مردمی فیلم «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا» در حالی برگزار شد که با جشن تولد ۴۹ سالگی رضا عطاران همراه شد.

به گزارش سینماسینما، طبق گزارش رسیده، در این مراسم که صبح امروز ۲۰ اردیبهشت ماه در اولین روز اکران این فیلم با حضور جمع زیادی از مخاطبان در پردیس کوروش برگزار شد، سامان مقدم کارگردان این فیلم در سخنانی مطرح کرد: فیلم «نهنگ عنبر ۲» بسیار فیلم سختی بود، امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

رضا عطاران بازیگر فیلم هم که در مراسم حاضر بود، در سخنانی خطاب به مخاطبان گفت: من هم فیلم را با صدا و موسیقی ندیده‌ام و همراه با شما فیلم را می‌بینم.

او با اشاره به استقبال صبحگاهی مخاطبان ادامه داد: فکر می‌کردم، فقط خودم امروز صبح زود از خواب بیدار شدم،خوشحالم که همه ما صبح زود از خواب بیدار شده‌ایم.

علی مسعودی که گروه را در اولین اکران همراهی کرده بود، نیز گفت: من در این فیلم هیچ کاره‌ام فقط آمده‌ام که بخندم.

علی مسعودی

از حاشیه این مراسم می‌توان به تولد رضا عطاران اشاره کرد.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران،رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران و مدیر مسئول پردیس سینمایی کورش در تبریک تولد به رضا عطاران گفت: او و اصغر فرهادی تنها کسانی هستند که می‌توانند مخاطب را صبح زود برای آمدن به سینما ترغیب کنند. علاقه مخاطب به هر دوی این عزیزان قلبی و دائمی است.

علی سرتیپی، رضا عطاران

پروژه سینمایی «نهنگ عنبر٢-سلکشن رویا» به تهیه‌کنندگی سامان مقدم و با سرمایه‌گذاری نیوشا طبیبی،نیما طبیبی، مجید مطلبی و سامان مقدم ساخته شده است.

بازیگران : رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستانی و علئ قربان زاده و بازیگران میهمان:شهلا ریاحی،کتایون امیر ابراهیمی،محسن قاضی مرادی،اسدالله یکتا،احمدرضا اسعدی.

پخش این فیلم برعهده‌ی «فیلمیران» است.

منبع: ایسنا، ایلنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها