تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 61681

جمشید هاشم پور در نود و نهمین فیلم خود به همراه سام قریبیان به فیلم سینمایی «هایلایت» پیوست.

 به گزارش سینماسینما، فهرست بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور که در مراحل پایانی پیش تولید به سر می برد، در حال تکمیل شدن است.

بعد از  پژمان بازغی و الهه حصاری، به تازگی جمشید هاشم پور به لیست بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شده است. هاشم پور این روزها فیلم های «دارکوب»، «انزوا» و «ملی و راه های نرفته اش» را در نوبت اکران دارد.

 علاوه بر جمشید هاشم پور، این روزها سام قریبیان نیز برای بازی به این فیلم پیوسته است. قریبیان علاوه بر بازی در فیلم هایی چون «خط ویژه»، «گناهکاران»، «لاله» و «قانون» کارگردانی سریال «عالیجناب» را که قرار است در شبکه نمایش خانگی توزیع شود نیز به عهده دارد.

فیلم سینمایی«هایلایت» به نویسندگی اصغر نعیمی، درامی عاشقانه است که مضمونی اجتماعی دارد. قرار است ظرف چند روز آینده لیست بازیگران و عوامل آن نیز نهایی می شود.

اصغر نعیمی تا کنون ساخت فیلم هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» را در کارنامه کاری خود دارد و ساسان سالور نیز پیش این کار فیلم های «تمشک»، «آمین خواهیم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

برخی از عوامل سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از:  نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران: رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: فاطمه شهدوست.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها