تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 124211

در حالی که مدت زیادی تا اکران «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» باقی مانده است اما درباره رکورد شکنی‌های این فیلم گمانه زنی هایی مطرح شده است.
به گزارش سینماسینما به نقل از مووی وب، گمانه زنی‌ها در مورد فروش «خیزش اسکای واکر» شروع شده است و پیش بینی می‌شود که این فیلم می‌تواند از فروش قسمت قبلی خود یعنی «آخرین جدایی» پیشی بگیرد.

فروش این فیلم طبیعتا چشمگیر خواهد بود، اما از موفق‌ترین قسمت این مجموعه که در سال ۲۰۱۵ با عنوان «نیرو بر می‌خیزد» منتشر شده بود فروش بیشتری را تجربه نمی‌کند.

فروش «نیرو بر می‌خیزد» ۲ میلیارد دلار بود و با این حساب «خیزش اسکای واکر» که رکورد پیش فروش بلیت «انتقام جویان:پایان بازی» را شکسته بود، به فروش کلی این فیلم نخواهد رسید.

آخرین تخمین‌ها نشان می‌دهد که قسمت جدید «جنگ ستارگان»، افتتاحیه‌ای در بازه ۱۸۵ تا ۲۲۵ میلیون دلار را تجربه می‌کند. «نیرو بر می‌خیزد» که با ۲۴۸ میلیون دلار کار خود را آغاز کرد بیشترین فروش افتتاحیه در آن زمان را رقم زد. آخرین قسمت نیز که در در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود افتتاحیه ۲۰۰ میلیون دلاری داشت.

فروش نهایی «خیزش اسکای واکر» نیز پیش بینی شده و محدوده ۵۵۰ تا ۷۵۰ میلیون دلار برای گیشه داخلی این فیلم در نظر گرفته شده است که باز هم شانسی برای رکورد فروش انتقام جویان در گیشه‌های داخلی ندارد، اما مطمئنا می‌تواند در بین پرفروش‌ترین‌های تاریخ سینما قرار بگیرد.

فیلم سینمایی «جنگ ستارگان:خیزش اسکای واکر» در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) اکران می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها