تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 114909

جواد رضویان در برنامه “سلام صبح بخیر” گفت، فیلم “زهرمار” تجربه‌ای است که از وضعیت تلخ امروز جامعه نشات گرفته است.

به گزارش سینماسینما، سید جواد رضویان صبح چهارشنبه ۲۹ خرداد همزمان با آغاز اکران اولین فیلم خود در سینماها، در برنامه زنده “سلام صبح بخیر” شبکه سوم سیما حضور پیدا کرد و درباره این فیلم گفت: “زهرمار” در راستای کارنامه بازیگری من نیست و مانند کارهای که بازی کردم اینگونه نیست که اتفاقات خنده‌دار در فیلم زیاد باشد. بلکه تجربه‌ای است که از وضعیت  تلخ امروز جامعه نشات گرفته است.

این کارگردان  ادامه داد : بخش زیادی از آنچه در  فیلم نمایش داده می‌شود به صورت واقعی در جامعه امروز شهر تهران وجود دارد و کلیت قصه این فیلم بر اساس یک داستان واقعی بودو ناشی از  مشکلاتی بود که من در جامعه دیدم. وقتی این مشکلات را می‌بینیم نمی‌توانیم خودمان را به ندیدن بزنیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود قصه اولیه فیلم درباره یک روحانی بود ولی بعد به مداح تغییر کرد، افزود : فیلم “زهرمار” به هیچ عنوان شوخی نیست و کاملا یک فیلم جدی است و ممیزی باعث شد تا ما شخصیت فیلم را تغییر دهیم و برای فرار از ممیزی این کار را کردیم.

رضویان درباره واکنش  جامعه مداحان به فیلم “زهرمار” و حضور یک مداح به عنوان مشاور در فیلم گفت : هیچ کدام از مداحان عزیز کشور به  عنوان مشاور در فیلم حضور نداشتند. حتی در روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر در سال گذشته گروهی از دوستان منتقد تصور می‌کردند که این فیلم به نفع جامعه مداحان است و گروهی از مداحان هم معتقد بودند که این فیلم علیه جامعه مداحان است.

وی درباره ورود به عرصه کارگردانی گفت: یکی از دلایل این بود که بعد از بازی در برخی آثار به عنوان بازیگر و موفقیت آن‌ها، گروهی از تهیه کنندگان و حتی مدیران  تقاضا داشتند تا همان نقش را چند بار در آثار دیگر تکرار کنم و این مسئله آزار دهنده بود و از همین رو تصمیم گرفتم خودم ورود کنم تا بتوانم تصمیم گیرنده اصلی باشم.

وی با اشاره به اهمیت نظر مردم درباره فیلم‌ها گفت: امشب در اولین روز اکران از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سه سئانس در سینما آزادی همراه با مردم فیلم را تماشا می‌کنم.

این بازیگر در پایان درباره کار تازه خود خبر داد و گفت:  از نیمه‌های شهریور کار جدیدمان را شروع می‌کنیم. سریالی که با سیامک انصاری به صورت مشترک کارگردانی می‌کنیم و فکر می‌کنم ۴ فصل ۲۵ قسمتی باشد. اسم موقت این سریال “نیوجرسی” است که البته منظور ایالت آمریکا نیست بلکه نیوجرسی که جلوی در خانه‌ها می‌گذارند. احتمالا هم من و هم سیامک در سریال بازی هم می‌کنیم و برای همین آن را دو نفره کارگردانی می‌کنیم.

فیلم سینمایی “زهرمار” به کارگردانی جواد رضویان و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی  و با حضور سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، برزو ارجمند، نسیم ادبی، علی استادی، رضا رویگری، حسین محب اهری و سیامک ادیب ساخته شده است و پخش آن  بر عهده  شرکت سینمایی نمایش گستران است.

 

 

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها