تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 81565

حامد محمدی فیلم سینمایی «چهار انگشت» را با بازی جواد عزتی در کشور کامبوج می‌سازد.

به گزارش سینماسینما، پیش‌تولید این فیلم سینمایی دو ماهی است که آغاز شده و قرار است جواد عزتی یکی از نقش‌های اصلی آن را بازی کند. این فیلم یک بازیگر مرد اصلی دیگر نیز دارد که هنوز قرارداد امضا نکرده است.

حامد محمدی و افشین رضایی (دستیار کارگردان و برنامه ریز) چندی قبل عازم کشور کامبوج شدند و لوکشین‌های فیلم را انتخاب کردند. مجوزهای لازم برای فیلمبرداری در کشور کامبوج صادر شده و برنامه‌ریزی گروه برای کلید خوردن فیلم اول فروردین‌ماه است.

«چهار انگشت» محصول مشترک ایران و کامبوج است و کمپانی «کانتانا» به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران تهیه‌کننده ایرانی را همراهی می‌کند. در چند ماه گذشته این دومین فیلمنامه حامد محمدی است که برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه می‌شود.

فهرست عواملی که تاکنون با این پروژه قرارداد بسته‌اند عبارت است از: نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپون سینپونکوئدف مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین: حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح چهره پردازی: عظیم فراین، آهنگساز: کیتوات چیناکته، دستیار کارگردان و برنامه ریز: افشین رضایی، صدابردار: امیر نوبخت، منشی صحنه: سعیده دلیریان، مدیر تولید: پاریسا آنودیتف انتخاب لوکیشن: پیسیت رومینگسیر و عکاس: ناتاساک ورانوراپانیچ.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها