تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 92095
حدود نیمی از فیلمبرداری «جان‌دار» انجام شده و جواد عزتی هم در روزهای گذشته کار خود را آغاز کرده و تا امروز همه بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته‌اند.

به گزارش سینماسینما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «جان دار» به کارگردانی مشترک حسین امیری دوماری و پدرام امیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی، در حالی از نیمه گذشته است که این روزها جواد عزتی در کنار دیگر چهره‌های این اثر، مقابل دوربین هومن بهمنش رفته است.

«جان دار» این روزها در لوکیشنهای مختلفی در تهران فیلمبرداری شده و به حدود نیمههای راه رسیده است. این فیلم در ژانر اجتماعی و در بستر یک خانواده به تصویر کشیده شده و سومین تجربه کامران مجیدی با فیلم اولیها محسوب میشود. تاکنون همه بازیگران «جان دار» مقابل دوربین رفتهاند که فیلمنامه آن را امیری دوماری، پدرام امیری و محمد داودی به نگارش در آوردهاند.

فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی، مسعود کرامتی، علی شادمان، امیراحمد قزوینی، علیرضا مهران بازیگران این اثر سینمایی هستند که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده میشود.

عوامل «جان دار» عبارتند از: تهیه کننده: کامران مجیدی، مجری طرح: حسین فرضی زاد، مدیر تولید: احسان وحید، طراح گریم: عباس عباسی، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی،  طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری ، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، منشی صحنه: نائله شریفی، عکاس: اردلان آزرمی و مشاور رسانهای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها