تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 114818

جواد عزتی پرفروش‌ترین بازیگر اکران ۹۷ سینمای ایران، نمایش «هوس و ۷ دقیقه» را افتتاح می‌کند.

 

به گزارش سینماسینما، جواد عزتی پرفروش‌ترین بازیگر سینمای ایران در سال ۹۷، پنجشنبه ۳۰‌ خردادماه با حضور در عمارت نوفل‌لوشاتو نمایش «هوس و ۷ دقیقه» به کارگردانی علیرضا مهران را افتتاح می‌کند. «هوس و ۷ دقیقه» نوشته علی اصغری با نگاهی به نمایشنامه اتوبوسی به نام هوس نوشته تنسی ویلیامز است که از ۳۰ خرداد به روی صحنه می‌رود‌.

در خلاصه داستان «هوس و ۷ دقیقه» آمده: شهلا بعد از هفت سال برای دیدن خواهرش وارد یک شهرک حاشیه‌ای می‌شود، ورود او به این شهرک سرنوشت تلخیگی را برایش رغم می‌زند…

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه، مهلقا باقری، لیلا بلوکات، فرزاد حسنی و امیر کربلایی زاده هستند و از دیگر عوامل نمایش «هوس و ۷ دقیقه» می توان به تهیه‌کننده: سروش نژادآذر، مشاور کارگردان: هادی حجازی‌فر، جانشین تهیه‌کننده: عرفان پورمحمدی، مدیر تولید: منصور عربی، برنامه‌ریز: حسین متحد، دستیار کارگردان: رحمت عنایت، مدیر صحنه: امین آقایی، منشی صحنه: فاطمه دولتخواهی، دستیار صحنه: سجاد مشرفی، گریم: زینب دهقانی، عکاس: رضا جاویدی، طراح پوستر و بروشور: محمد موحدنیا، آهنگساز: مبینا چاپی، نوازنده: مینا حسن‌خانی و مشاور رسانه‌ای: مهدی سلیمانی برچلویی اشاره کرد. طراحی پوستر این نمایش را محمد موحدیان بر عهده دارد.

نمایش «هوس و ۷ دقیقه» از تاریخ‌ ۳۰ خرداد لغایت ۲۹ تیر هر شب ساعت ۲۲:۳۰ در عمارت نوفل‌لوشاتو به روی صحنه خواهد رفت.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها