تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۳:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 14996

حافظ ناظری خالق آلبوم “ناگفته” بعد از چند روز سکوت در خصوص بازی در خصوص آخرین ساخته مسعود کیمیایی سکوتش را شکست.
به گزارش سینما سینما، او ضمن احترام و قدردانی از دعوت کیمیایی متنی راحساب شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد، متن کامل این نوشته را می خوانید
دوستان عزیزم چند روز پیش، در یک جمع خودمانی به دعوت هنرمند برجسته و نُواندیش جناب مسعود کیمیایی عزیز به همراه پدرم حضور پیدا کردم که در آن جا صحبت و پیشنهاد حضور من در فیلم جدید ایشان به عمل آمد.
بعد از آن نشست با توجه به شرایط فیلم و برنامه های فشرده من پیرامون برگزاری کنسرت های ناگفته که از هفته آینده آغاز می شود و ضبط اثر دومم که باید در خارج از کشور انجام دهم شرایط را براى حضورم در این فیلم مناسب نمی دانم. چرا که من دوست دارم اگر در کاری حضور پیدا می کنم با تمام توان، دقت و تمرکزم به آن بپردازم و با توجه به شرایط کنونی ام این امکان برایم فراهم نیست.
این اولین باری نیست که پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی به من داده می شود. بی شک حضور در فیلم استاد مسعود کیمیایی برای هر فردی باعث افتخار است امیدوارم این افتخار در زمانی بهتر نصیب من شود. دلیل سکوتم در این چند روز هم این بود که نمی خواستم به این حواشى دامن بزنم. ولی افزایش فشار رسانه ها و افکار عمومی من را وادار به بیان این توضیحات کرد.
در پایان از همه شما عزیزانم بابت کامنت های مهربانانه و دلواپسانه شما متشکرم. یک تشکر صمیمانه هم از اصحاب رسانه دارم که در این مدت تا این حد به من لطف داشتند و یک عذر خواهی هم به خاطر عدم پاسخگویی پیرامون این مسئله بدهکارم.
دوستتان دارم.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها