تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 100436

از میان ۲۲۰۱ مخاطب حاضر در یک بررسی که توسط هالیوود ریپورتر انجام شد، ۶۳ درصد افراد از ایده انتخاب ادریس البا بازیگر سیاه‌پوست برای ایفای نقش جیمز باند حمایت کرده‌اند.

 

به گزارش سینماسینما، با وجود اینکه ممکن است دنیل کریگ قرارداد بازی در دو قسمت آینده فیلم‌های جیمز باند را امضا کرده باشد، گمانه‌زنی‌ها درباره جیمز باند بعدی سینما همچنان ادامه دارد و متوقف نمی‌شود.

در این میان هر چند هوادران افراطی فیلم‌های جیمز باند معتقدند این شخصیت هرگز نباید رنگ پوستی غیر از سفید داشته باشد، اما بیش‌ترین گمانه‌زنی‌ها در اطراف ادریس البا بازیگر مشهور سیاه پوست انگلیسی می‌گذرد.

البا اوایل سال جاری به دنبال سخنان باربارا بروکلی تهیه‌کننده فیلم‌های «جیمز باند» که گفته بود درها برای «باند سیاه‌پوست» باز است، توییت «اسم من الباست، ادریس البا» (جمله مشهور معرفی شخصیت باند در مجموعه فیلم‌های جیمز باند) را منتشر کرد. البته پس از سروصداهای بسیار البا تصریح کرد که واقعا نمی‌خواهد نقش جیمز باند را بازی کند و به شایعات پایان داد.

حال با توجه به یک بررسی جدید، اکثریت مردم ایالات متحده آمریکا بر این باورند که ادریس البا بازیگر مجموعه تلویزیونی «وایر/The Wire» باید نقش مامور ۰۰۷ را بازی کند.

با توجه به این بررسی که توسط هالیوود ریپورتر انجام شده و مجله دبیلو آن را منتشر کرده است. از میان ۲۲۰۱ مخاطب علاقه‌مند حاضر در این بررسی، ۶۳ درصد افراد از ایده انتخاب ادریس البا برای ایفای نقش جیمز باند حمایت کرده‌اند.

در این بررسی تنها ۳۹ درصد از مردم خواستار این بودند که جیمز باند بعدی اسپانیایی باشد و البته ۳۷ درصد افراد نیز از ایده جیمز باند آسیایی حمایت کردند.

حال باید منتظر ماند و دید تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های جیمز باند برای جانشین دنیل کریگ در نهایت کدام بازیگر را انتخاب خواهند کرد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها