تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 17018

 

دونده زمینناصر هاشم زاده منتقد جریان اصولگرا در برنامه هفت گفت : من فکر می کنم ما شاهد یک شتاب زدگی در ساخت این فیلم هستیم. چون به هر حال کمال تبریزی کارگردان به نام و مطرح و کاربلدی است و این اثر از او بعید است.

به گزارش سینماسینما، هاشم زاده افزود :فیلم به وضع سیاسی توجه کرده است اما سیاست زده است. یعنی یک نگاه بسیار گروهی و دسته ای به مسئله سیاست دارد. چون اگر به سیاست نقد داشت، باید هوشیارانه به رفتاری از مسئولین نقد می کرد. این یعنی توهین و توجه نکردن به سیاست و پرداختن به مردم. مردمی که چون با ما نبودید، این وضع شما شده است.

 

یکی از دلواپسی های من راجع به این فیلم این است که توهین به خودتان می کنید مانعی ندارد. اما وقتی از حافظ نقل می کنید، لااقل حرف حافظ را بفهمید و نابجا نقل نکنید.

آخر این چه مسابقه ای است که شما در این فیلم گذاشته اید که دوست دارید این دونده خارجی در این میدان پیروز باشد و یک ملتی بچه هایش باید در پلان آخر به دنبال این خارجی بدوند. تو به چه قیمتی خودت و ملتت را تحقیر می کنی. آیا این از دید روشنایی شماست؟ یعنی شما به روشنایی ای رسیدی که یک خارجی را نجات دهنده این ملت می آوری.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها