تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۱:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 196490

اکران پرمخاطب‌ترین فیلم غیرکمدی سال «بی‌بدن» ادامه دارد و شباهت روایت جنایی موجود در فیلم با پرونده قتل دختری نوجوان، همچنان گریبان فیلم را گرفته است.

به گزارش سینماسینما، به تازگی برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند که خانواده پسر متهم به قتل از سازندگان فیلم خواسته‌اند که اگر برخی سکانس‌های ملتهب «بی‌بدن» را حذف نکنند، پیگیری حقوقی را در دستور کار قرار داده و حتی ممکن است حکم توقیف فیلم را بگیرند؟

کم شدن تدریجی سانس‌های فیلم «بی‌بدن» در برخی پردیس‌های سینمایی و جایگزینی با برخی آثار کم‌خطرتر، این ظن را تقویت می‌کند که گردانندگان اکران هم قصد دارند بی سروصدا، «بی‌بدن» را محدود و درنهایت از اکران حذف کنند؟

با این حال آنچه از اقبال عمومی پیش‌روست اینکه «بی‌بدن» با وجود محدودیت‌ها، نه فقط در تهران بلکه در شهرستان‌ها هم گزینه اصلی بسیاری از مخاطبان جدی سینماها برای فیلم دیدن بوده و حتی برخی دستفروشان هم دی‌وی‌دی‌های خالی را به اسم اسم این فیلم به علاقمندان می‌فروشند!

باید منتظر ماند و دید بالاخره سرنوشت «بی‌بدن» به کجا خواهد انجامید و این فیلم الناز شاکردوست خواهد توانست سر سلامت اکران خود را به پایان برساند؟

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

 

آخرین ها