تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 52871

رامبد جوانرامبد جوان گفت: فکر می‌کنم از اواخر اردیبهشت کارمان را بر روی فیلمنامه جدید شروع کنیم.

به گزارش سینماسینما، رامبد جوان در خصوص وضعیت فعلی ساخت فیلم سینمایی «تهران ۱۴۲۰» ؛ گفت: فعلا با احسان گودرزی و یک تیم حرفه‌ای راجع به فیلم «تهران ۱۴۲۰» گپ می‌زنیم و فکر می‌کنم از اواخر اردیبهشت ماه کارمان را بر روی فیلمنامه شروع کنیم.

وی افزود: ان‌شاءالله نسخه اولیه فیلمنامه تا اواخر تیرماه آماده می‌شود تا بفهمیم ادامه کار چطور پیش می‌رود.

جوان در پاسخ به اینکه آیا فیلم «تهران۱۴۲۰» تحولی را در سینمای ایران ایجاد خواهد کرد، اظهار داشت: تحول خیلی واژه سنگینی است؛ البته این فیلم، فیلم متفاوتی خواهد بود.

او در بخش دیگری از سخنانش به علاقه بیش از اندازه خود به کارگردانی خبر داد و تصریح کرد: من کارگردانی را بیشتر ار بازیگری دوست دارم؛ نوع فکرکردنم مناسب کارگردانی است تا بازیگری. من شبیه بازیگران فکر نمی کنم البته که بازیگری بسیار سخت است.

جوان با اشاره به لوکیشن‌های فیلم جدید خود اظهار داشت: فکر می‌کنم همه لوکیشن‌های فیلم «تهران ۱۴۲۰» در تهران باشد؛ ولی همه چیز بستگی به این دارد که تولید این فیلم در ایران و تهران تا چه اندازه میسر است.

او گفت: من به شخصه دلم می خواهد که خود تهران، آدم هایش و اتوبان‌هایش در فیلم باشند. دوست دارم اتوبان همت، چهار راه پارک وی و تونل نیایش را در فیلمم ببینم. البته ممکن است که کارهای عجیب و غریب هم بکنیم؛ مثلا برای اتوبان همت چیزی مانند اتوبان صدر بسازیم.

جوان درباره حضور فیلم «تهران ۱۴۲۰» در جشنواره‌های خارجی خاطرنشان کرد: من اهل اینکه از الان به این بخش فکر کنم، نیستم و معتقدم در ابتدا خود فیلم از همه چیز مهمتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها