تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 13906

عباس کیارستمیعباس یاری دبیرتحریریه مجله فیلم، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود شایعه مبتلا شدن عباس کیارستمی به سرطان را رد کرد.
به گزارش سینما سینما ، او نوشت: «خبر خوبی برایتان دارم
سال‌هاست در جریان بیماری آقای شجریان نازنین هستم و آرزو می‌کنم با انرژی‌ها و آرزوهای خوب دوستدارانش این دوره نیز به‌سلامت طی شود و استاد با لب خندان به وطن برگردند و دوباره ایشان را گرم و پرانرژی روی صحنه ببینیم. اما خبری که طی چند روز اخیر خیلی شوکه‌ام کرد خبر بیماری فیلمساز جهانی‌مان عباس کیارستمی بود خیلی‌ها در فضای مجازی شایع کرده بودند استاد بخاطر سرطان در بیمارستان بستری شده اند. حالا خبر خوبی که برایتان دارم این است که آقای کیارستمی حالشان خیلی بهتر از روزهای قبل است و شایعهٔ سرطان هم خدا را شکر صحت ندارد. بستری شدن‌شان بخاطر عمل روده بوده و پزشکان معالج بعد از عمل، بخاطر ضعف، تب، فشار بالا و قند اجازهٔ مرخصی نداده اند. الان خوشبختانه مشکل خاصی نیست و امیدواریم چهرهٔ هنرمند و دوست‌داشتنی سینمای ایران که افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به‌ارمغان آورده اند، تا هفته آینده مرخص شوند.»

چندی پیش با بستری شدن عباس کیارستمی در بیمارستان، شایعه ابتلای او به سرطان در شبکه‌های مجازی پخش شده بود. در این زمینه همچنین مصاحبه‌ای از فریدون جیرانی نیز منتشر شد که البته او آن را تکذیب کرد.
منبع :خبر آنلاین

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها