تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141956

فیلم سینمایی «خط فرضی» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش صمدی و تهیه‌کنندگی علی مصفا، برای حضور در شصت و چهارمین دوره جشنواره فیلم لندن BFI دعوت شد.

به گزارش سینماسینما، فستیوال لندن اولین نمایش «خط فرضی» در اروپا خواهد بود و در قسمتی از نامه دعوت فیلم که توسط مدیر جشنواره امضا شده، آمده است:

«هیئت انتخاب ما عمیقا تحت تاثیر اولین تجربه ی فیلم سینمایی فرنوش صمدی قرار گرفتند که فیلمی چالش برانگیز و قوی ست. این فیلم نشان گر محیط اجتماعی است که برخی از زنان به اشکال مختلف به دور از انتظار با آن رو به رو هستند. داستان فیلم بسیار استادانه روایت شده و اجرای سحر دولتشاهی کاملا خیره کننده است. ما علاقه‌مندیم فرصت را غنیمت دانسته و فیلم «خط فرضی» را برای مخاطبان بریتانیایی در شصت و چهارمین دوره این جشنواره به نمایش بگذاریم.»

سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی، حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان، امیررضا رنجبران، صدف عسگری، محمد حیدری و بازیگر خردسال: آیلین جاهد بازیگران این فیلم هستند

شصت و چهارمین دوره این جشنواره به صورت ترکیبی از رویدادهای فیزیکی و آنلاین از ۷ اکتبر (۱۶ مهر) کارش را شروع می‌کند و ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) به کارش خاتمه می‌دهد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها