تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 90018
پرویز پرستویی بر خلاف ادعایی که پیش از این داشت، در برنامه‌ای با محوریت وصیت‌نامه شهدای دفاع مقدس در تلویزیون حضور پیدا می‌کند.

به گزارش سینماسینما، پرویز پرستویی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون هر شب با مجموعه ۳۶۵ قسمتی «ستارگان راه» که به خوانش فرازهایی از وصیت نامه شهدا اختصاص دارد به تلویزیون می آید.

او در این مجموعه که از جمعه اول تیرماه روی آنتن شبکه سه می رود، پیش از اذان ظهر و مغرب مهمان خانه های مردم شده تا آن ها را مهمان فرازهایی از وصیت شهدا کند.

این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که این بازیگر پیش از این با انتشار متنی در اینستاگرام برای حضور در صداوسیما شرط گذاشته بود که پوریا تابان مجری سابق تلویزیون مجوز فعالیت دوباره در تلویزیون را کسب کند

این بازیگر اعلام کرده بود که حتی تا تحقق نیافتن این وعده، تلویزیون خبر درگذشتش را هم اعلام نکند.

این سخنان پرستویی در رسانه های مختلف بازتاب های متفاوتی داشت و افراد و رسانه ها واکنش های متفاوتی به آن نشان دادند.

پس از گذشت مدتی نسبتا طولانی از این اظهارات پرستویی، دیدن این بازیگر در قالب یک برنامه متفاوت در قاب تلویزیون موجب تعجب و شگفت زدگی مخاطبان شد، این بار پرستویی در ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با نام «۲۰۱۸» در تلویزیون حضور پیدا کرده بود و نریشن آیتمی درباره تیم ملی ایران را خواند.

این حضور او واکنش های منفی زیادی را در پی داشت و زمینه ساز انتقادهای زیادی از پرستویی شد تا جایی که این بازیگر با انتشار متنی در اینستاگرام به این حواشی پاسخ داد.

پرستویی در این باره اینطور نوشت: «دوستان عزیزم، این مصاحبه بنده دیشب از صدا و سیما پخش شد .از دیشب انتقاد هایی به بنده در دنیای مجازی شده و همچنان از طرف عده ای از هموطنان خوبم ادامه داره، آنهم مبنی بر اینکه (مگه شما قبلا اعلام نکردید که دیگر پا به صداو سیما نخواهم گذاشت …)

ممنون از نقدتون کاملا حق با شماست. اما لازم دیدم که یک توضیح کوچکی در این خصوص بدم که این مصاحبه قبلا ضبط شده و یک ماه پیش بنده به آقای فردوسی پور عزیز قول داده بودم و این مصاحبه در دفتر ایشان ضبط شده ومربوط به دیشب نبوده است.

البته بنده قرار نیست چیزی رو به کسی ثابت کنم ولی دیدم بعضی از دوستان خیلی زود قضاوت کردند لازم دیدم ذهن این عزیزان روشن بشه.»

حال باید دید که حضور دوباره این بازیگر در تلویزیون چه توجیهی خواهد داشت و این بازیگر درباره حضور دوباره اش در تلویزیون چه توضیحی خواهد داد.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها