تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 3968

برنامه خندوانه با گروهی خلاق و نوآور پا به پای مردم توانست موفقیت را برای خود رقم بزند.
جواد فرحانی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» در خصوص این برنامه گفت: از همان روزهای اول تمام دغدغه ما بر این بود که فرهنگ شادزیستن و خندیدن را بدون نیاز و احتیاج به هیچ چیزی در جامعه جا بیندازیم.

وی ادامه داد: شاد بودن و خندیدن در زندگی نیاز به سخت گیری ندارد و باید برای زندگی شاد و پر نشاط تلاش کنیم، چون تمام این انرژی مثبت در جامعه و زندگی تاثیر گذار است.

فرحانی در خصوص موفقیت «خندوانه» بیان کرد: در برنامه‌ای که همه عوامل اصلی آن هر روز و هر شب در فکر نوآوری و خلاقیت در سری قسمت‌ها هستند و با جان و دل کار می‌کنند به حتم مسیر موفقیت را طی می‌کند و این روزهای آخر هم که خندوانه به اتمام رسید، شکر خدا بازخورد خوبی را از مردم گرفتیم و متوجه شدیم «خندوانه» تا به امروز تاثیر گذار بوده است.

وی در ادامه درباره تصمیمات سری سوم اظهار داشت: تا به امروز با سازمان صدا و سیما در گفتگو هستیم و هنوز شاکله اصلی ساختار فصل سوم مشخص نشده است و این نوید را می‌دهم که در قسمت سوم پرقدرت‌تر و با انرژی بیشتر مهمان خانه‌های مردم هستیم.

فرحانی در پایان با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه عوامل «خندوانه» توضیح داد: خندوانه تلاش و زحمت ۱۱۸ نفر و ۳۰۰ روز برنامه بوده و تمام سعی ما بر این بود که فرهنگ شاد زیستن را در جامعه رواج بدهیم و حالا که به خط پایان رسیده ناراحت کننده است اما شروع دوباره و حضور در بین مردم دلگرمم می‌کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: ,

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها