تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154257


برنامه خونه زندگی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده هر روز به غیر از روزهای جمعه از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه شامل بخش های نمایشی است که محیا اسناوندی نقش دختر خانواده را در این نمایش بازی می کند.
به گزارش سینماسینما، این برنامه روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه به این موضوع می پردازد که چقدر به دور از منافع شخصی و جهت گیری های ذهنی برای دیگران احترام قائلیم؟ و اینکه ماه رمضان تمرینی برای احترام به حقوق دیگران است. این برنامه با کارشناسی دکتر پرویز رزاقی روانشناس پخش می شود.
برنامه خونه زندگی با ساختار نمایشی و با رویکرد ارشادی، تربیتی و آموزشی و با هدف تحکیم بنیان خانواده و با محوریت موضوعی آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه ها از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ تهیه و پخش می شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی و مسعود خواجه وند و محمد مهدی اوحدی بخش های نمایش را اجرا خواهند کرد. در این نمایش فرضی و خواجه وند نقش پدر و مادر و اسناوندی و اوحدی نقش دختر و پسر خانواده را بازی می کنند.
برنامه خونه زندگی از گروه خانواده رادیو سلامت با اهتمام به نمایش هویت یک خانواده ایرانی اسلامی و مدیریت پیام های صحیح و کارشناسی شده در حوزه ارتباطات و خانواده به دنبال رسیدن به نیازهای واقعی مردم است تا آن را به زبان ساده بدون تکلف و به دور از شعارزدگی به مخاطب ارائه کند.
در خیلی از آیتم های برنامه مخاطبان نقش کلیدی داشته و خودشان بخش هایی از برنامه را پیش می برند مثل بخش آشپزی، نکات خانه داری، معرفی کتاب و کتاب خوانی. برنامه خونه زندگی به تهیه کنندگی سارا شریفی و مسعود حسنی پخش می شود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

آخرین ها