تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۵۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 124743

فیلم کوتاه «دابُر» به کارگردانی سعید نجاتی در دو بخش رقابتی داستانی ملی و بین‌الملل سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور دارد.

به گزارش سینماسینما، «دابُر» روزهای سه‌شنبه، ۲۱ آبان از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در سالن یک و دو و پنجشنبه ۲۳ آبان ساعت از ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در سالن شماره یک در بخش ملی و در بخش بین‌الملل چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه از ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در سالن شماره سه در جشنواره فیلم کوتاه تهران اکران می‌شود.

تولید فیلم کوتاه «دابُر» در زمستان ۹۷ و مراحل پس از تولید در اواسط سال ۹۸ به پایان رسید.

«دابُر» فیلمی اجتماعی است و فیلمنامه آن به صورت مشترک توسط سعید نجاتی و فاطمه اشعری نوشته شده است. این فیلم به رابطه یک پدر و دختر نوجوانش می‌پردازد.

سعید نجاتی مدرس سینما و فیلمساز جوان پیش از «دابُر»، ۱۴ فیلم کوتاه داستانی و تجربه‌گرا را در کارنامه خود دارد. وی همچنین در جشنواره‌های مختلف ملی و بین‌المللی شرکت داشته و جوایزی کسب کرده است.

از عوامل اصلی فیلم کوتاه «دابُر» که محصول نجات فیلم و پارادوکس پروداکشن کشور ترکیه است، می‌توان به کارگردان: سعید نجاتی، نویسنده: فاطمه اشعری و سعید نجاتی، بازیگران: مجید پتکی، مهری سادات آل آقا و فرن حسنی نیا، مدیر فیلمبرداری: آرمان فیاض، مدیر صدابرداری: مجید نجاتی، طراحی و ترکیب صدا: سامان شهامت و مجید نجاتی، تدوین: عماد خدابخش و سعید نجاتی، چهره‌پرداز: الهام اطیابی، طراح صحنه و لباس: سعید نجاتی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امین قشقائیان، دستیاران کارگردان: سجاد ایمانی و نواب محمودی، منشی صحنه: مهتاب ابراهیمی، جلوه‌های ویژه بصری: سیدحسن جوادی، مدیر تولید: مهرداد حاجی ظهیری، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان ایران دفتر کاشان، اراک و ساوه، مشاور پخش: میرعباس خسروی نژاد، مدیر پروژه: تحسین ایشبیلن، ساخت تیزر: میدیا کیاست، طراح پوستر: متین خیبلی، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی و تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی اشاره کرد.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها