تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 168257

۶ هنرمند از ایران و جهان داوری بخش بین‌الملل و سیفژ دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را به‌ صورت مجازی بر عهده دارند.

به گزارش سینماسینما به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهار هنرمند انیمیشن جهان در کنار یک هنرمند ایرانی داوری بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را بر عهده دارند. همچنین بخش سیفژ را یک داور ایرانی و یکی از داوران بخش بین‌الملل از آلمان قضاوت می‌کنند.

ژُرژ شوئیزگبِل، کوجی یامامورا، مارکو بلّانو، بولنت کوچوک اردوغان و نازنین سبحان‌سربندی داوری بخش بین‌الملل و در بخش سیفژ بولنت کوچوک اردوغان و کاوه کنعانی داوری دوازدهمین جشنواره پویانمایی تهران را برعهده دارند.

داوری بخش بین‌الملل و سیفژ این دوره از جشنواره پویانمایی به صورت آنلاین انجام می‌شود و داوران ۲۲۱ اثر (۳۶ اثر ایرانی راه یافته به مسابقه بین‌الملل و ۱۷۵ اثر خارجی راه یافته به مسابقه بین‌الملل) را از ۴۶ کشور جهان داوری خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، از ۳۶ اثر ایرانی راه یافته به مرحله پایانی بخش مسابقه بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران ۱۵ فیلم کوتاه، ۳ اثر کودک و نوجوان، ۳ اثر تجربی، ۴ اثر تلویزیونی، ۴ اثر تبلیغاتی، ۱ فیلم بلند و ۶ اثر دانشجویی ایرانی راه یافته به مسابقه دانشجویی بین‌الملل، داوری می‌شوند.

همچنین از ۱۷۵ اثر خارجی راه یافته به بخش مسابقه بین‌الملل این دوره از جشنواره پویانمایی ۸۳ فیلم کوتاه، ۲۶ اثر کودک و نوجوان، ۶ اثر تجربی، ۵ اثر تلویزیونی، ۵ اثر تبلیغاتی، ۴۸ اثر دانشجویی و ۲ اثر بلند، داوری خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها